W tej sekcji znajdziesz pliki video

Artykuły muzyczne to dział w, którym znajdziesz wiele interesujących informacji związanych z tworzeniem muzyki, softwarem, a także luźne teksty, prezentujące np. historię niektórych wtyczek...

W czasie wolnym od nauki postanowiłem przygotować trochę materiałów dotyczących Fruity loopsa ! Te powstały w oparciu o anglojęzycznego helpa i o własne (poniekąd nie tak małe) doświadczenie pracy w tym programie. Teksty są bogato ilustrowane.

Tego nie znajdziesz nigdzie indziej !!! Poniżej krórki opis tego co w artykułach. Mam nadzieję, że mój język okaże się dla Ciebie zrozumiały i dzięki tym tekstom nauczysz się wielu rzeczy, poznasz lepiej program Fl Studio, a nawet jeśli go znasz to może dowiesz się czegoś nowego - tego, czego jeszcze nie wiedziałeś -).

Uwaga; obecność informacji zapisanych w tekście kursywą w jezyku angielskim wynikają z faktu, iż nie potrafiłem ich przełożyć w sposób jak najbardziej logiczny i zrozumiały.

 

Dział download powstał z myślą o tych, którzy chcieliby w jednym miejscu znaleść wszystkie najlepsze wtyczki free, za pomocą których można wyprodukować niepozorne brzmienie.
Jeśli któryś z linków nie działa poprawnie proszę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o tym, a ja jak najszybciej postaram się go poprawić.

W tym dziale znajdziesz najświeższe informacje na temat wtyczek programowych. Z uwagi na fakt, iż wtyczek takich pojawia się na naszym rynku co raz więcej, zajmę się wyłącznie opisem jedynie tych, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Pragnę również zaznaczyć, że w dziale tym będę prezentował wyłącznie wtyczki komercyjne. Niech muzyka będzie z Wami

W tym dziale znajdziesz najświeższe informacje na temat wtyczek programowych. Z uwagi na fakt, iż wtyczek takich pojawia się na naszym rynku co raz więcej, zajmę się wyłącznie opisem jedynie tych, na które naprawdę warto zwrócić uwagę.
Pragnę również zaznaczyć, że w dziale tym będę prezentował wyłącznie wtyczki komercyjne.
Niech muzyka będzie z Wami.