Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Markus - Falling Star 2011/08/14 00:59 #13415

  • markuszxc1
  • markuszxc1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam panowie. Oto moje wypociny z ostatnich kilku dni. Taki transik mam nadzieje ze sie spodoba.
Dobrze by bylo jakby ktos doradzil czy od strony technicznej dobrze bo juz sie za duzo tego osluchalem i nie wiem co dobrze a co zle.


www52.zippyshare.com/v/52628029/file.html



Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Markus - Falling Star 2011/08/14 08:27 #13416

  • ogurez
  • ogurez Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam co do całości numeru jest oki wszystko ładnie poukładane za kick masz u mnie plusa co do melodi hmm zakrecona i nie ta barwa proponuje jakiegos plucka z sylentha 1 naprawde mysle ze wyjdzie o wiele lepiej , strasznie lubisz zabawy z flangerem jakos modne to ostatnio :) Pozdrawiam i czekam na wersie 2 utworu 3 m sie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Markus - Falling Star 2011/08/14 09:43 #13418

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Brzmienia leadów definitywnie do wymiany- są bardzo sztuczne. Bo jako transowy bujacz treściowo jest b. dobrze. Gdy zagęszcza się snare przydałoby się trochę pozmieniać wartości velocity by nie było odczucia serii karabinowej to raz. Dwa- korekcja werbla też wymaga poprawki- jest zbyt wysoko.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Markus - Falling Star 2011/08/14 10:13 #13420

  • markuszxc1
  • markuszxc1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziek za komenta.
Dziwne troche bo flangera wogole nie uzywalem :). Jak teraz odsluchalem to slysze ze zippyshare troche dzwiek znieksztalca, moze dlatego ci sie wydaje ze to flanger.

O ktora melodie ci chodzi? O ten synth co wchodzi zaraz na wstepie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Markus - Falling Star 2011/08/14 10:33 #13421

  • ogurez
  • ogurez Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Tak własnie chodzi mi o ten synth odsłuchałem to na głosnikach i słuchawkach i jakos bym sie pokusił o fajnego plucka z delayem a co do Flengera to fakt metaliczny reverb jest , Fajny projekt tylko ten lead poprosze o plik FL + wtyczki moze jakis remiks sie da zrobic razem co Ty na to ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Markus - Falling Star 2011/08/14 12:07 #13422

  • markuszxc1
  • markuszxc1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dobra tutaj macie wersje nr 2. Zmienilem syntha na poczatku (wcale nie wiem czy lepszy niz pierwszy), troche melo zmienilem.
Co sadzicie?

www46.zippyshare.com/v/71598393/file.html

Ogurez przewaznie nie rozdaje moich projektow po internecie. Pokaz swoje nuty bo znalezdz nie moge i pomyslimy.


Psysutra i jak ten snare teraz? Lepiej czy jeszcze nizej? a poza tym mix moze byc?
Wiem ze leady moze i troche plastikowo brzmia ale chyba je juz tak zostawie, jakos nie mam glowy juz do nich. Jak kupie sobie dobrego syntezatora to je pozmieniam :)

Ps. Ten zipshare chyba dodaje tego metalicznego poglosu, po sciagnieciu jest troche lepiej ale i tak orginal brzmi troche inachej heh dziwne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena