Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Konkurs:) 2011/08/31 19:37 #13667

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Oooo tak :) Rowniez z checia przylaczam sie do zabawy.Wlasnie wrocilem z tzw.wakacji i po miesiacu posuchy rzucilem sie na sprzet jak spragniony na pustyni.Gdybym zagladnal tutaj od razu,kawalek oldschoolowy juz by byl,a tak...ledwo zahacza o old school he he.Oczywiscie zamierzam sie tym walkiem z Wami podzielic w odpowiednim miejscu.

Moze jakis remikspak nowszego przeboju a naszym zadaniem bedzie przeniesc go w dowolny gatunek i w dowolna epoke?
Potraktowalbym takze osobno covery.
17-wrzesien,dżdżysta jesienna sobota...idealnie moim zdaniem ;)
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs:) 2011/08/31 22:15 #13677

  • Lecter
  • Lecter Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 139
  • Otrzymane podziękowania: 3
Z remixem też żaden problem. Nawet byłbym w stanie skołować remixpacki dla nas :) Ale ostrzegam, żadne znane zespoły a znajomi z MegaTotal. Myślę że i Trio by mi w tym pomógł.

Ale z drugiej strony konkurs dla konkursu to też tak troche lipa. Więc jeśli ktoś ma pomysł na nagrody to walić śmiało! Ja od siebie mogę zaoferować do puli syntezator autorskiej produkcji napisany do ostrych brzmień elektronicznych (leady głównie). Niby nic, a może kogoś ucieszy ;)
deus ex machina!
www.myspace.com/lecterpl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs:) 2011/09/05 18:52 #13706

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Mysle ze skoro znamy swoje avatary juz jakis czas,moglibysmy po prostu za pomoca pieti utworzyc pule,na ktora kazdy uczestnik konkursu przeleje 10zl wpisowego.Nastepnie mozna by zakupic dla zwyciezcy(lub kilku,w zaleznosci ilu jest uczest.)jakas wtyke,czy efekt.Druga sprawa sa umiejetnosci w poslugiwaniu sie hostem.Mysle ze mniej zaawansowani nie beda uczestniczyc wlasnie z tego powodu.Mozna by zrobic np.2 grupy:jedna dla starych oldskuli i druga dla tych,co sa jeszcze we wczesnej fazie nalogu :)
Fajnie gdyby kazdy z nas "zalatwil"ilu sie da glosujacych ,ktorzy moga ocenic nie uchem ze tak powiem producenta.Druga sprawa to kwestia bezstronnosci ze strony publiki he he

Moja propozycja co do nagrody to prezentowana przez Pietie wtyczka od p.Adama Szabo(w jedna z jego produkcji mozna wniknac ladujac projekt z folderu "coll staff " w FL Studio 10)
Smieszna cena 25 oiro
www.adamszabo.com/jp6k/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ahremov.

Odp: Konkurs:) 2011/09/05 19:09 #13707

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Trzeba wyszukać kilka wartościowych vsti/vst w rozsądnych pieniążkach i popychać konkurs dalej. JP6K kupiłem i nie żałuję ;-) Wtyka ma wygar.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs:) 2011/09/05 19:42 #13708

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
To ja proponuję zrobić listę chętnych edytując pierwszy post, tak aby wszystko było czytelne. Jeżeli dowiemy się kto by poszedł w ogóle na konkurs będziemy mogli wiedzieć co z tym dalej robić, nagrody czy coś i za ile ;).

PS Dobry synth, emulacja JP-8000, brzmi cudnie :O.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs:) 2011/09/06 04:32 #13709

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

N.E.X. napisał: To ja proponuję zrobić listę chętnych edytując pierwszy post, tak aby wszystko było czytelne.


Jeszcze dziś dokonam edycji pierwszego postu w którym wylistuję chętne osoby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs:) 2011/09/19 13:57 #13835

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witam po długiej przerwie.
Z przyczyn osobistych nie mogę na razie brać czynnego udziału w tym konkursie,więc proponuję nie czekać tylko działać w tym temacie:)
Do czasu gdy moja córeczka nie będzie w domku,będę raczej sporadycznie bywał na forum.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs:) 2011/09/30 19:47 #13909

  • Dj Madman
  • Dj Madman Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Was wszystkich!!! chciałbym wziąć udział w konkursie ponieważ sam tworzę spacesynth na Fl-u.Pracuje na nim jakieś 1,5 roku ale narazie traktuje to jako nauke,co prawda mam juz pare dobrych coverów w typowym stylu jaki grali Panowie z Laserdance więc muszę się Wam jednym z nich pochwalić.

Prosze bardzo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Dj Madman.
Zasilane przez Forum Kunena