Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

bit hardcore rap 2012/01/02 07:16 #14843

  • galektychy
  • galektychy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: bit hardcore rap 2012/01/02 10:49 #14846

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Myślałem, że ta cenzura to taki ciekawy wstęp ale dalej nic się nie dzieje, ciągle to samo, nie pozwala to wsłuchać się w sam bit. Niby napisałeś, że to w celu ochrony przed kradzieżą - jest to jakiś sposób jednakże w Polsce prawo autorskie jest bardzo dobrze chronione, poczytaj odpowiednią ustawę. Prawda jest taka, że gdyby ktoś Ci ten bit ukradł i wykorzystał jako podkład zyskał byś znacznie więcej, jeden pozew albo zgłoszenie do prokuratury i dostajesz grube odszkodowanie, oczywiście jeżeli sam posiadasz projekty (najlepiej wypalone na płyty z odpowiednią datą) oraz oryginalne oprogramowanie żeby samemu się nie sypnąć. Wszystko przez to, że raz rozprowadzoną muzykę w internecie trudno usunąć dlatego poleci kasa za każdą domniemaną kopię takiego "złodzieja" ;). Stąd takie "cenzurowanie" jest bez sensu i działa tylko po to aby ludzie dzwonków nie nagrywali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: bit hardcore rap 2012/01/02 11:29 #14849

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witaj.
Wiesz co,ciężko ocenić ten wałek,gdyż nagminne słowo "cenzura" zniechęca do dalszego odsłuchu.Prawda jest taka,że każdy muzyk z dobrym słuchem może skopiować ten bit zgodnie z oryginałem,więc mija się z celem wstawianie czegoś takiego na nasze forum.
Jak możesz,to proszę usuń "cenzurkę" i pozwól delektować się tym bitem;)
O ile pamiętam,nie spotkałem się tutaj jeszcze z taką praktyką.
Pozdrowionka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: bit hardcore rap 2012/01/02 11:47 #14852

  • galektychy
  • galektychy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
wiem o co wam chodzi z ta cenzura ale nauczylem sie ostroznosci wiecie o co chodzi...wiecie jak malolaty kradna oprawe muzyczna nie twierdze ze ten bit jest najlepszy na swiecie ale jest moj i raczej nie skakal byl z radosci gdybym uslyszal na moich petlach jakis niechcianych typow wiecie o co chodzi...na prosbe kolezki wrzucam link tym razem bez cenzury.Szczesliwego nowego roku i wielu muzycznych sukcesow ddla wszystkich muzykow z vsti.pl pozdro rzeznik18.wrzuta.pl/audio/6xduFhUQcVb/untitled_mixdown

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena