Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Paweł Andrzejuk - Freedom 2012/02/23 02:37 #15343

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
hej :) zapraszam do posłuchania mojego ostatniego kawałka ... trochę taki refleksyjny ale chciałem żeby był też wesoły , zachował w miarę formę piosenki ... oceńcie sami :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez paweland.

Odp: Paweł Andrzejuk - Freedom 2012/02/23 08:30 #15344

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witaj.
Znowu nie zła nuta :)
Fajnie skonstruowałeś ten utwór:)
Gitarka klimatyczna,budowa aranżu też świetnie wykonana.Cosik w tle zawsze gra,zero nudy.
Dobry warsztat!
Dla mnie 9,1/10;)
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Freedom 2012/02/23 13:11 #15348

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
tak naprawdę to nawet nie wiem jak to brzmi normalnie bo dalej nie mam monitorków jeszcze ... tylko na słuchawkach pracuje

dzięki wielkie , ta gitarka to jest zrobiona we wtyczce Sakura :)

pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Freedom 2012/03/14 14:13 #15617

  • Fey
  • Fey Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam
co prawda jestem nowy na forum , ale przeglądając różne posty trafiłem na to miejsce z próbkami utworów i słuchając Twojego doszedłem do wniosku że trafiłem w końcu na coś, na czym mogę się trochę znać ( chodzi mi o styl muzyczny) i postanowiłem się wypowiedzieć w nadziei że może Ci to pomoże.

Utwór ma świetny , intrygujący początek i po 20sek słuchania jest się zaciekawionym co będzie dalej - to ważne bo w natłoku różnych produkcji trzeba przykuć uwagę słuchacza od razu. Cała twoja produkcja jest bardzo "świeża" , przyjemnie się jej słucha, słychać w tym uczucie i.......... nagle małe koszmarki , kompletny old school nie pasujący do twojego poziomu muzycznego - nie wiem może poszedłeś trochę na łatwiznę - zakładając że masz dobry pomysł muzyczny (i słusznie) a reszta już jakoś tam poleci ( nie słusznie ;) )

1. "zawieszenie" w 1:04 jest fajne ale -> ten "długi" talerz to chwyt z przed 10lat (wiem bo komponowałem 10lat temu i teraz wracam po przerwie) i kompletnie ten "długi" talerz nie dorasta do wysokiego poziomu całego utworu

2.temat przewodni gitary - genialne absolutnie ale-> może przydało by się chociaż raz zagrać ten temat przewodni w środku utworu na jakimś innym instrumencie a potem w końcowej części utworu powrócić znowu z gitarowym tematem głównym?

3. 1:49 - narastające "przejście" z wibrującym dźwiękiem jest ok ale już następująca po nim perka to znowu old school psujący miłe wrażenie ze słuchania utworu

4. 2:26 - świetny moment "oddechu" a w 2:49-> nie no znowu ta old school-owa pera OMG! ;)

5. Świetne, klimatyczne zakończenie

Podsumowując - słuchając Twojej muzyki można naprawdę się zachwycić ale to jak jedzenie ciastka z kulkami pieprzu, wszystko jest smakowite dopóki na nie nie trafisz.Odnoszę wrażenie, że może nie przepadasz za "perkusyjną" częścią produkcji muzyki i dlatego twoje wybory w tym kierunku tak różnią się od pełnego dbałości podejścia do strony "dźwiękowo muzycznej" utworu.
Masz talent i nie marnuj go chodząc na skróty. :)
Powiem szczerze że chętnie posłuchał bym poprawionej wersji Freedom bo miałbyś naprawdę świetną wizytówkę swoich umiejętności muzycznych.
Niedługo odważę się zamieścić jakaś moją produkcję więc mam nadzieję że mi się zrewanżujesz równie ostro :)
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Fey.

Odp: Paweł Andrzejuk - Freedom 2012/03/14 14:17 #15618

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ja tylko dodam, że na rynku są ciastka z pieprzem i chili, ostro słodkie :P.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Freedom 2012/03/14 15:32 #15622

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
hehe dzięki , za cenne uwagi :) powiem tylko że dopiero zaczynam bawić się w tworzenie muzyki i sam uczę się pomału wszystkiego ... kwestia słuchania muzyki , czerpania inspiracji to też bardzo ważna sprawa , mam nadzięję że nastepne kawałki się bardziej spodobają :)


pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Freedom 2012/03/15 06:41 #15637

  • Fey
  • Fey Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 3
ok, ale ten mi się bardzo podoba tylko popracował bym nad "szczególikami" i będzie ideał,

@NEX - a ciastka z ostrą przyprawą owszem są ale one z założenia są tak wyprodukowane , nikt do sernika zamiast rodzynek nie wciska paper chili ;) i dlatego ośmieliłem się odezwać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena