Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Audio file 2012/03/19 16:48 #15687

  • Masterek_
  • Masterek_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Muzyka niczym nie przypomina sztuki,przypomina perfumy...
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
zamieszczam jeszcze jeden kawałek do odsłuchu...
mile widziane komentarze.pozdrówki:)


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Audio file 2012/03/19 18:20 #15689

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Tutaj cały kawałek jest oparty na jednym loopie który znajduje się (a właściwie znajdował, bo teraz go nie widzę w wersji 10) w FL Studio, jestem tego pewien. Chodzi o tą perkusję i cały bas. Do tego cała reszta gra poza tonacją, w ogóle nic tutaj nie pasuje do siebie, nie zdziwiłbym się gdyby reszta to też były loopy po tak odważnym użyciu tamtego charakterystycznego electro rytmu.

Powiem tak, można zostać architektem i budować dom od zera, a można bawić się klockami lego. Taka zabawa z gotowymi loopami to właśnie taka układanka z której nic nie wynika. Nie obraź się, ale wystawiając taki kawałek chyba nie spodziewałeś się innej reakcji, bo nie dość, że to układanka to jeszcze źle dobrana i zgrzyta, co słychać. A jeżeli o tym nie wiedziałeś/nie słyszałeś to myślę, że właśnie po to takie fora istnieją aby to naprawić jeżeli oczywiście się nie zniechęcisz i dalej będziesz miał chęci, tylko mam nadzieję, że następnym razem będzie to autorska muzyka ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Audio file 2012/03/19 19:28 #15690

  • Masterek_
  • Masterek_ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Muzyka niczym nie przypomina sztuki,przypomina perfumy...
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hey...zacznę od tego że jestem amatorem i bawię się dzwiękami, muzyką i jest wiele pracy przedemną jeśli chodzi o udane utwory...Zamieściłem owy kawałek właśnie dlatego,by dostać szczere opinie i na pewno twoje uwagi N.E.X są cenne ...co do radzaju tego typu muzyki to szczerze jestem słaby,bardziej podchodzą mi rytmy hh czy chilout...a co do klocków lego :)może twoim zdaniem jest to składanka,ale dla mnie w tym kawałku to tylko zabawa i nic więcej ale pomimo tego chciałem wstawić ten kawałek...:)był robiony gdy zaczynałem więc już troszkę czasu temu...Jeśli chodzi o autorskie nuty,to mam w swoim garażu własne zajawki i od niedawna bardziej pokładam w tym kierunku swoją skromną twórczość.Jest już kilka pomysłów tylko potrzebą jest czas i dokończenie ...i na pewno nie z niechęce się,by robić to co lubię...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Audio file 2012/03/19 19:51 #15692

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
I o to chodzi :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Audio file 2012/03/20 13:26 #15697

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Elo.
Faktycznie leci jak z bicza strzelił i nic się nie zgadza ,ale zauważyłem u Ciebie coś fajnego.Mimo zamieszania i niezgodności melo-harmonicznej, układasz paterny "prawidłowo" ,przejścia też są ciekawe i jeśli wykorzystał byś te właściwości tworząc cosik swojego,na pewno wyszedłby z tego ciekawy utworek.Przyłóż się zatem do pracy,"poukładaj" wszystko od podstaw-sam ułóż bit,linie melodyczne,basy,pady itp.Pobaw się gotowymi loopami tnąc je na plasterki i pozamieniaj miejscami sample itp.Jestem ciekawy co z tego by Ci wyszło?;)
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena