Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Superman remix 2013/06/14 15:30 #20597

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Ostatnio tak za bardzo nic ciekawego nie zrobiłem więc zremiksowałem utwór kogoś, a dokładnie Spade'a. Tutaj jest efekt mojej pracy:


Jak słychać nic nadzwyczajnego nie zrobiłem, ale dla mnie się bardzo podoba (a to chyba jest najważniejsze :) )
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez LocoMatt.

Superman remix 2013/06/16 10:14 #20606

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Elo Loco:)
Pamiętam Twoje początki i słyszę jak idziesz do przodu w kwestii twórczej:)
Opanowałeś w końcu Wooble i to nawet nieźle;)Celowo nie słuchałem "oryginału",a skupiłem się na Twojej wersji.
I powiem ,że mi się podoba:)Słychać jeszcze gdzie nie gdzie jakieś drobne" niesmaczki",ale ogólnie jest pozytywnie:)
Martwi mnie tylko jedna rzecz.Otóż często piszesz ,że nie zrobiłeś nic nadzwyczajnego itp. a z drugiej strony "mówisz",że Tobie się podoba(lekkie zaprzeczenie).Moim zdaniem masz trochę złe podejście do tematu,masz potencjał ale wszystko wymaga czasu;)Pracuj dalej i staraj się jednak nie bazować na remiksach,a raczej powinieneś już na tym etapie zająć się w 100% na swoich utworach;)Moim zdaniem powinieneś popracować nad budową utworu/aranżącją,tak aby wałek nie był monotonny i jednolity,a w międzyczasie możesz szlifować miks( mastering sobie daruj,zrób dobry miks a będzie gitara) i warsztat muzyczny:) Czekam niecierpliwie na nowe dokonania;)
Pozdrawiam.
P.S. jestem przekonany,że powinieneś nabyć kontroler midi (koniecznie 61 klawiszy lub więcej)i uczyć się grać .Zobaczysz,że to inna bajka aniżeli klepanie myszą lub wstawki z gotowych midi file:)
Nie zwlekaj z tym,kuj żelazo puki gorące;)Wykombinuj sobie też jakąś tanią gitarkę;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez MadDziadPL.

Superman remix 2013/06/16 10:45 #20607

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Dzięki za miłe słowa.
Akurat tutaj woobli nie robiłem (tylko nieznacznie poprawiłem). Mimo że takie wooble to robię bezproblemowo, a nawet ciekawsze (nie przechwalając się :P, po prostu nie wszytko się publikuje).
Obecnie zawiesiłem jeden projekt i pracuję nad utworem w podobnych klimatach jak ten remix. Praca idzie pełną parą (zbliżają się wakacje i więcej wolnego czasu). Jak dobrze będzie iść to pod koniec tego miesiąca będzie gotowy nowy utwór którym mam nadzieję wszystkich pozytywnie zaskoczę :), a za tydzień, może półtora demko.
P.S
Jednak polecam przesłuchać oryginał.
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez LocoMatt.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena