Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Paweland - July 2013/07/27 10:48 #20916

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
hej :) dawno mnie tu nie było , miałem trochę przerwę w produkcji muzy ale wracam pomału i dla zabawy i ciekawości skleiłem kawałek trochę w innym stylu niż poprzednio ... ;) Inspirowałem się kawałkami Edward Maya i Inna. Zapraszam do posłuchania , komentowania i dodawania uwag. pozdro :)


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Paweland - July 2013/07/28 09:28 #20917

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj Pawle, udało się Tobie stworzyć bardzo klimatyczny utwór, jednakże to co mnie osobiście nie przypadło do gustu, to instrumentu pad (bardzo dobrze że tak swinguje) - nie wiem czy dobrze słyszę, ale chyba nałożyłeś nań phraser.
Umiejętnie wykorzystałeś możliwości automatyzacji, arpegia. Brakuje mi tylko efektu pompki.
Pomyśl może jeszcze nad brzmieniem stopy, osobiście widziałbym tutaj inne, bardziej miękkie.

Oczywiście możesz nie zgodzić się z moją opinią, jednakże wierzę, że w jakiś sposób pozwoli Tobie dopieścić utwór.
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Paweland - July 2013/07/28 10:10 #20918

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Hej , nie jestem z tej produkcji zadowolony do końca bo właśnie nie podobają mi się za bardzo w nim te rzeczy , które podkresliłeś :) mianowicie pady , które połączyłem na mikserze razem z brzmieniem akordeonu które pojawia się też razem , i na które nałożyłem wspólne efekty , phaser , a potem kurcze już mi się to poplątało i jak chciałem odizolować harmonię to już nie wiedziałem jak się za to zabrać ....

stopa też za bardzo taka twarda , nie wiem chyba trzeba by było ją podciąć w eq żeby ją zmiękczyć ale to i tak nie takie brzmienie za bardzo :)

a co do pompki to masz na mysli sidechain ? bo on jest tylko minimalny na padach , i warstwie basu ... pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Paweland - July 2013/07/28 10:26 #20919

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

paweland napisał: a co do pompki to masz na mysli sidechain ? bo on jest tylko minimalny na padach , i warstwie basu ... pozdrawiam


Jak najbardziej, sugeruję uwydatnić na padach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Paweland - July 2013/07/29 09:42 #20924

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
wiesz co bawiłem się z tym i podnosiłem sidechain ale to już zmienia charakter i klimat kawałka na za bardzo w stylu techno albo trans , klimat na jakim się wzorowałem odbiega od takich zabiegów , Edward Maya , bądź inna to raczej płynące brzmienia w tle i o to też mi chodziło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena