Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

LocoMatt-Celebration [DZIĘKI ZA WSPARCIE!] 2013/09/18 13:36 #21275

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Witajcie, chciałbym wszystkim podziękować którzy wspierają moją pracę. Jest już was ponad 50, a liczba ta naprawdę szybko rośnie. Liczę na to że wciąż będziecie mnie wspierać. Z tej okazji przygotowałem utwór "Celebration". (Jakość, szczególnie szumu nie powala ale to jest wina .mp3 i SC, niedługo ukarze się wersja YT)

SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

LocoMatt-Celebration [DZIĘKI ZA WSPARCIE!] 2013/09/20 07:34 #21282

  • on-music.pl
  • on-music.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 226
  • Otrzymane podziękowania: 1
A ja zachęcam do głosowania na utwór "Time to end", znajdujący się w fonotece LOCOMATT'a

Kolejne notowanie listy on|music już wkrótce i każdy głos się jest ważny.

Pozdrawiam
Marcin
on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze
(maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

LocoMatt-Celebration [DZIĘKI ZA WSPARCIE!] 2013/09/20 07:55 #21287

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Miło że rozkręcasz swój muzyczny wizerunek, życzę powodzenia w dalszych działaniach. :)

Jeżeli masz ochotę przyjąć radę to moim zdaniem trochę gorzej prezentuje się ten utwór od innych poprzednich. Nie oceniam kompozycji, tylko techniczne wykonanie. Po części to kwestia miksu a po części separacji poszczególnych instrumentów, co w sumie tez wchodzi w zakres miksu. Większość wcześniejszych kawałków była wyraźna, było słychać perkusję, instrumenty siedziały na swoim miejscu i nie walczyły o pasmo, tutaj całość wydaje się dosyć rozmazana. Moja rada - umieszczaj każdy element na swoim miejscu, wszystko co nie jest sub basem i stopą filtruj ostro poniżej 100Hz, im wyższy element tym miej dołu potrzebuje więc ucinasz jeszcze wyżej. Wbrew pozorom to daje niesamowicie dużo, nie tylko pozwala stworzyć czysty i wyraźny miks ale także wycisnąć maksymalną głośność ze ścieżek.
Za tę wiadomość podziękował(a): LocoMatt

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

LocoMatt-Celebration [DZIĘKI ZA WSPARCIE!] 2013/09/20 15:48 #21292

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Właśnie wiem że gorzej pod względem technicznym wypadło ale to jest trochę wina basu który gra do ok 1kHz i też głównego leadu który zaczyna grać od 80 Hz przez co strasznie się mieszają. I tak ostateczna wersja brzmi lepiej gdyż wszystkie ścieżki poprawiłem podczas masteringu.
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena