Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wypociny ostatnich czasów :) 2014/01/16 16:35 #21823

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Chciałbym się podzielić moimi nowymi projektami stworzonymi w FL Studio. Czekam na opinie, bardzo ważne są dla mnie Wasze komentarze.
Pozdrawiam ! ;)


Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wypociny ostatnich czasów :) 2014/01/17 21:01 #21827

  • markuszxc1
  • markuszxc1 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bardzo fajny klimacik w memories :) Look around troche mroczniejszy. Od strony technicznej wydaje mi sie ze bass troche buczy i moze w eq troche inaczej trzeba wyciac.

Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wypociny ostatnich czasów :) 2014/01/18 11:44 #21828

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Hej :) Zdaję sobie sprawę z tego, że patrząc ze strony technicznej nie należy to do górnej półki. Dla mnie rzecz masteringu to jak na ten czas jedna z czarniejszych magii :p chociaż cały czas studiuję po pracy, różne czasopisma oraz książki pisane pod tym kątem to dla mnie prawdziwa skarbnica wiedzy. Może to to wynika też z tego, że nie korzystam z profesjonalnego sprzętu, nie mam monitorów, a dźwięk wydobywam ze zwykłych słuchawek mp3 - to też na pewno nie oddaje tej jakości dźwięku - to będzie mój kolejny wydatek. Z FL bawię się nie od dziś, poznałem trochę program jednak jeszcze wiele, wiele przede mną :) Dziękuje za komentarz, za spostrzeżenia, oczywiście będę pracował nad poprawą jakości dźwięku , nieustannie do jak możliwie najlepszego efektu. Zachęcam innych do pisania komentarzy, Wasze wskazówki są dla mnie bardzo cenne :)

Pozdrawiam, Adrian :)
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wypociny ostatnich czasów :) 2014/01/20 12:07 #21840

  • JUN-R
  • JUN-R Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
Hey,

widać, że masz zapał, stawiasz sobie cele i o to chodzi - ciągle do przodu.

Co do track'ów to z chęcią usłyszę "Memories" po szlifowaniu, jeśli będziesz dalej pracował nad tym projektem.

Mam jeszcze pytanie jak długo działasz na FL i jakich wtyczek użyłeś?

PS. znam dobrze Susz, bywałem tam.
Tech-Trance, PSY-GOA Trance, Electronica, Downtempo, Ambient

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wypociny ostatnich czasów :) 2014/01/20 23:16 #21846

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Hej. Dzięki za komentarz :) oczywiście, że wrócę do ulepszania strony technicznej utworów, jednak najpierw muszę pogłębić swoją wiedzę na ten temat, ostatnio wyposażyłem się w lekturę związaną z tą sztuką :p co jakiś czas wpada mi w głowę jakaś melodia i rzeźbie, a to trochę na gitarze, a to na klawiszach w końcu włączam FL Studio i coś próbuję skleić ;) z programem bawię się od kilku lat - w 2009 roku stworzyłem kilka melodii, jednak te pozostawiam tylko i wyłącznie dla siebie - kruche początki :) od tamtej pory zwykle włączałem i wyłączałem program, zazwyczaj nic mi nie szło i szybko się demotywowałem, jednak ostatnio postanowiłem się przyłożyć do sprawy i obeznać się z tym konkretnie - co prawda konkretów nie ma, ale zawsze coś ;) głównie korzystam z wtyczek firmy TAL i tego co znajdę na płytach czasopisma Estrada i Studio (bardzo fajne czasopismo - polecam), a sample głównie wykorzystuje z samego programu FL lub też ściągam jakieś darmowe perły :)
PS. Susz trochę zamarł muzycznie, jeszcze parę lat temu można było wyjść przed dom żeby słyszeć muzykę na żywo, teraz nastała jakaś cisza, dlatego postawiłem na komputer :D
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena