Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Mam problem 2009/09/14 18:51 #5127

  • LuZaK
  • LuZaK Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.. jakiś czas mam już Fl Studio 8 i co jakiś czas z beznadziejnymi skutkami (jak na razie) biorę się za to żeby coś skleić.. Mam pewien problem.. Nie wiem jak ustawić wejście stopy czy może czegoś innego typu snare gdy np.. na początku ustawie sobie żeby leciała jakaś melodia.. i potem(w następnym paternie) chce żeby weszła stopa( i jednocześnie grała ta melodia) . Mógłby mi ktoś pokazać mniej więcej jak muszę ustawić te uderzenia żeby to dość efektownie wyszło ? Bo na razie zupełnie amatorsko to słychać i brak w tym wejściu płynności.
Chce podkreślić że nie mam najlepszej znajomości nut itp.

Proszę o pomoc.. jeśli coś źle wytlumaczyłem to piszcie, postaram się lepiej jeżeli bd wiedział o co chodzi :) Bo jestem troche już pogubiony w tym wszystkim. Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Mam problem 2009/10/23 18:14 #5508

  • adrian0
  • adrian0 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
... wiesz, troszkę pokręciłeś i nie wiem o co Ci biega dokładnie jednak domyślam się że masz po prostu problem z tworzeniem nowych paternów... A więc jak wspomniałeś, na jednym paternie układasz swoją melodię, zaś na drugim paternie układasz sobie stopę lub werbel lub to i to lub jeszcze coś sobie dokładasz, włączasz główną playliste i tam ustawisz sobie swoje klocki, z boku playlisty masz poukładane : pattern 1, pattern 2, pattern 3 ... itd... i tam zgdonie jak robiłeś swoje melodie tak układasz na playliscie... :P
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena