Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[Kupię] Interfejs Lexicon Lambda lub Focusrite Scarlett 2012/12/22 23:25 #18662

  • joobyy
  • joobyy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Tak jak w temacie, chętnie kupię interfejs Lexicon Lambda lub Focusrite Scarlett cena jaką oferuję to 350zl
Proszę o kontakt na PM rozważę również droższe oferty;)

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Kupię] Interfejs Lexicon Lambda lub Focusrite Scarlett 2012/12/23 02:06 #18663

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Od razu wyleję (niestety) kubeł zimnej wody na głowę: za taką cenę jaką podajesz to się nie spodziewaj zasypu ofert. W życiu Ameryki nie sprzedałbym takiego interfejsu za 350 zł...

Swojego Saffire 6 USB mogę pogonić za 6 stów...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Kupię] Interfejs Lexicon Lambda lub Focusrite Scarlett 2012/12/23 09:46 #18664

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Potwierdzam, sprzęt studyjny ma to do siebie, że praktycznie się nie zużywa więc rynkowo naprawdę bardzo mało traci na wartości. Cena jaką zaproponowałeś ma małe szanse aby kogokolwiek zainteresować. Zobacz na to jednak z drugiej strony - taki interfejs to dobra inwestycja, ponieważ nawet jak kiedyś będziesz chciał kupić coś lepszego, albo w ogóle się go pozbyć, to możesz liczyć na duży zwrot. Warto dołożyć te 150zł-200zł i mieć nówkę na gwarancji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Kupię] Interfejs Lexicon Lambda lub Focusrite Scarlett 2012/12/23 10:17 #18666

  • joobyy
  • joobyy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki za odpowiedź w temacie.... Panowie już raz udało mi się kupić Focusrite Scarlett 2i2 właśnie dokładnie za 350zł, ale potrzebuję kolejnego już nie dla siebie. Na końcu dodałem, że rozważę także te droższe oferty;) więc nie zamykam się na propozycje.... Ale jeśli miałbym dać około 500zl za używkę to tak jak na pisał N.E.X. - osobiście też wolałbym dołożyć 100zl i kupić nówkę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Kupię] Interfejs Lexicon Lambda lub Focusrite Scarlett 2012/12/23 10:31 #18667

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Zwracałem się do Ciebie w tamtym miejscu jako kupienie nówki dokładając do tych 350zł. Lambda jest teraz w promocji i kosztuje 510zł, Scarlett zdobędziesz za 550zł z wysyłką.
Za tę wiadomość podziękował(a): joobyy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Kupię] Interfejs Lexicon Lambda lub Focusrite Scarlett 2012/12/23 11:01 #18670

  • joobyy
  • joobyy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
No dobrze to skoro jesteśmy jeszcze przy temacie, ja mam Scarletta ale nie wiem jak działa Lexicon, może wy mieliście okazję się pobawić i jesteście w stanie doradzić, który z nich jest waszym zdaniem lepszy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena