Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

MłodyFereł - TTeam 2008/05/08 19:59 #127

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Oto kawałek stworzony dla mojego kumpla.. as dwóch ułożyło nuty ale to była tylko podstawa dla reszty utworu...
Oto i cały kawałek... nie mam pomysłów jak go jeszcze "upiększyć" więc wrzucam go jako gotowy :] -TuningTeam-> powstał 2 gimie ale ciągle się trzyma.. oby tak dalej ;P
www.wrzuta.pl/audio/8wrcxR8rUN/dj_worp_-_tteam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/12 18:45 #190

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
szkoda że nikogo nie interesuje ten post ;/... a ty Pieta/ admin ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/12 21:00 #191

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
utwór nie powinien sprowadzać się jedynie do jednego motywu, powinien żyć... jak dla mnie zbyt monotonny, popracuj na wstępem. Postaram się nagrać coś w oparciu o ten motyw i wrzucić na forum aby "pokazać" jak można sprawić aby ten kawałek "nabrał nieco innego kształtu"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/12 21:08 #192

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzięki Pietia... wreszcie ktoś ... zaczyna sie interesować.. szkoda że po moim upomnieniu... aha... Świetny nowy design stronki :]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/12 22:25 #193

  • Mindcrusher
  • Mindcrusher Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Radzę Ci podejdź do sprawy bardziej dojrzale. Nie domagaj się komentarzy i opinii. Nie oczekuj nie wiadomo czego. Ludzie mają w dupie Ciebie i mnie i całą resztę takich jak my. Prawdopodobieństwo, że znajdziesz na forach, serwisach czy wśród znajomych kogoś kto doceni Twoją twórczość jest nikłe. Nawet jakbyś był cholernie dobry. Kiedyś byłem taki jak Ty i uwierz mi nie warto się tak angażować. Ludzie Cię oleją, albo gorzej, zjadą Cię jak ostatnią szmatę. Za przeproszeniem żyjemy w wyjątkowo kurewskich czasach. Komercją, debilizmem, chamstwem, prostactwem zalatuje dosłownie wszędzie. Kiedyś starałem się uświadamiać ludziom, że muzyka to coś więcej niż ładne melodie, mocne bity itp. Gówno osiągnąłem. Teraz po prostu tworzę. Mam głęboko gdzieś opinie kogokolwiek na temat moich produkcji. Tworzę dla siebie. Robię to co mi się podoba, muzykę, którą ja chcę usłyszeć, a nie jakiś 15-letni pajac co to postradał wszystkie zmysły i uważa się za wielkiego krytyka. I czerpię z tego ogromną satysfakcję. Jeżeli komuś się nie podoba - trudno. Jeżeli się podoba - to super. A jeżeli znajdzie się ktoś kto potrafi dostrzec w moich produkcjach coś więcej niż dźwięk to już w ogóle ekstra sprawa. Ale nie ma co takich na siłę szukać. Nie ma sensu wciskać im tego na chama bo i tak mają to w dupie. Jeżeli ktoś naprawdę doceni Twój trud to na pewno nie omieszka Cię o tym poinformować, wierz mi. Z takim podejściem jak Twoje długo nie pociągniesz. Zrazisz się do muzyki. Ludzie Ci zrobią kisiel z mózgu, odbiorą Ci siłę, twórczość, natchnienie, wszystko. Lepiej zadbać o siebie i być szczęśliwym niż robić typowo pod publikę.

To tylko taka moja rada. Siedzę w tym już trochę czasu. Wiele widziałem, wiele słyszałem, wiele próbowałem. Staram Ci się po prostu uświadomić pewne złe rzeczy, których możesz doświadczyć. Ja już je przeżyłem i ucieszyłbym się gdybyś Ty nie musiał. Peace.

EDIT:

Cholera, to wygląda tak jakbym kierował moje słowa do Pietii. Broń boże! :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/13 11:15 #194

  • sudsik
  • sudsik Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tak to prawda...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/13 17:59 #195

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dokladnie...kogo to obchodzi co my tutaj wystawiamy za kawalki ale z drugiej strony chyba po to jest to forum zebysmy sie sie wspierali...przynajmniej jesli chodzi o rzetelna ocene...bo co niektorzy wrecz sie domagaja opinni na temat swojej tworczsci i pewnie by im to troche pomoglo bo jesli ktos zaczyna przygode z produkcjami muzycznymi potrzebuje tych rad...natomiast pewnych kawalkow nie powinno sie oceniac gdyz liczy sie tez koncepcja, przeslanie ale ja mysle ze wyczujecie ktorym nalezy pomoc i podjac sie tej oceny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/13 20:44 #198

  • Mindcrusher
  • Mindcrusher Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Można dawać rady jeśli chodzi o rozwiązania techniczne np. to nie pasuje do tego, tamto tłumi inne dźwięki itp itd. Ale czepianie się, że ja bym to zrobił inaczej albo teksty w stylu: kicha, lipa są moim zdaniem kompletnym chamstwem, oznaką, że ktoś jest niedojrzały oraz, że w ogóle nie ma pojęcia o muzyce. Najlepiej takie komentarze ignorować, ale to i tak boli czytać takie rzeczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena