Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/13 21:02 #200

  • andreibiza
  • andreibiza Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam! Kawałki, które prezentuje tak naprawdę pierwszy raz ujrzały światło dzienne na takim forum..wcześniej słuchali tego tylko moi znajomi i rodzina..znam ich opinię, ale na tym forum chciałem poznać zdanie ludzi, którzy mnie nie znają, którzy mogliby mi wystawić opinię niezależnie jaką..dla mnie liczy się prawda..cieszę się, że w ogóle powstało takie coś..! I nie załamujcie się kiedy ktoś "skrytykuje" wasze produkcje..najlepiej wtedy wyciągnąć wnioski i działać dalej!!pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/13 21:17 #202

  • andreibiza
  • andreibiza Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W Twoim kawałku MłodyFereł brakuje mi takiego lepszego Basu, żywszego uderzenia.. spodobała mi się ta melodia..może spróbuj w dalszej części projektu przedstawić ją w mocniejszym brzmieniu..takie jest moje skromne zdanie..pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/14 12:10 #208

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam wdszystkich... widzę że moje "domagania" wywołały buże .... ale to chyba dobrze... nawet nie chodziło mi o pochwały tylko o rade... Widzę że w uwczesnnych czasach my "pruducenci" muzyki musimy chyba zamykać się w moim małym świecie, albo jeśli mamy kupe szmalu lub NIESAMOWITE szczęście i znajdziemuy jakiegoś sponsora to możemy liczyć na nasz WZROST... dziękuje za wszystko rady.
Mindcrusher- dałeś nam wszystkim dosyć sporo do zrozumienia... a wzłaszcza tym którzy dopiero zaczynają zabawe z muzyką...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/22 17:17 #314

  • Banita
  • Banita Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Siema
Odsłuchałem.
Pracy przed Tobą jeszcze sporo.
Pewnie utwór zrobiłeś w.... 3 godziny...
Czyli nie postarałeś się, choć jest w nim coś.
Wyciągnij z niego to coś i poświęć więcej czasu.
Potem prześlij mi to.
Ocena "zgodnie z "LP FL" 2+
Pozdrawiam
Banita

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/05/23 11:44 #318

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chociaż nie słucham tego rodzaju muzyki to nie trudno dostrzec(tu zgadzam się z andreibiza),że brakuje mocniejszego uderzenia stopy i bardziej wyniosłego bassu.Zgadzam się także z Pietią.Muzyka musi żyć.Osobiście mogę porównać gotowy utwór do organizmu człowieka,wszystko musi współgrać,być na swoim miejscu.Wiadomo,że każdy by coś chętnie zmienił,coś dodał.Tak jak w życiu,ale przecież po to jest to forum i po to jesteśmy My,żeby móc wymieniać między sobą poglądy.Szczerze POZDRAWIAM i życzę każdemu Powodzenia.Pokój.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/11/20 15:59 #2169

  • bjka
  • bjka Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie jest zle ;)... chodz nie slucham zabardzo tego rodzaju muzy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/11/23 20:41 #2198

  • lord
  • lord Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
kawałek nawet nie taki tragiczny, wrzuć może jakieś wejście wprowadzające do głównego tematu tak żeby miał czas się rozwinąć, słuchacz za szybko go dostaje, postaraj się może zrobić jakieś delikatne napięcie tak aby odsłuchujący chciał ten główny moment usłyszeć. Rzecz jasna to tylko moje skromne skonstruowane na szybko uwagi ;p zaznaczam że nie jestem super znawcą trance // techno , ale nasłuchałem się sporo :)

edit: ( miałem na myśli środek piosenki, bo na początku uważam że "wprowadzenie " jest ok, tylko potem, jak na mój gust ten motyw tak jakoś za bardzo "nagle" się pojawia )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MłodyFereł - TTeam 2008/12/30 11:51 #2463

  • Pierdyl
  • Pierdyl Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • W życiu piękne są tylko chwile
  • Posty: 95
  • Otrzymane podziękowania: 3
andreibiza napisał:

W Twoim kawałku MłodyFereł brakuje mi takiego lepszego Basu, żywszego uderzenia.. spodobała mi się ta melodia..może spróbuj w dalszej części projektu przedstawić ją w mocniejszym brzmieniu..takie jest moje skromne zdanie..pozdrawiam


Dodatkowo możesz popracować nad kickiem bo siedzi gdzieś z tyłu i prawie go nie słychać. Podejrzewam że kawałek by nieźle wyglądał przy kicku jumpstyle :P W flu masz taka wtyke jak Fast Dist. Spróbuj ją nałożyć na kicka i się trochę nią pobawić :) Pozdro
Pierdyl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena