Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nie tylko technika 2008/11/11 10:18 #2095

  • Banita
  • Banita Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Wszystkich.
Dawno mnie tu nie było i na prośbę Pietii napiszę kilka słów.
Zmieniło się tu wiele jak widzę, doszło wielu nowych producentów. I to dobrze.
Dlaczego mnie nie było tyle czasu. Powód. Rozczarowanie niektórymi wypowiedziami. Nagle wielu zaczęło wydawać się, że są profesorami, osobami wszechwiedzącymi o muzyce. Ba nawet niektórzy zaczeli omawiać jakie kto i gdzie błędy robi w swojej twórczości. Normalnie posłuchałem i poczytałem i zadałem sobie pytanie czy to jest forum dla twórców muzyki, twórców nowego nurtu, czy to jakiś kierunek matematyczno-fizyczny. A może ja jestem nie w temacie i muzyka to już dziedzina z kierunku matematyki bądź co gorsza chemii.
Co by było gdybym np napisał: ...Litwo, ojczyzno moja ty jesteś jak zdrowie..., że lepiej by to brzmiało gdyby to napisać tak: Rumunio, kraju zacofany ty jesteś jak utapienie... itd, itp. Twórczość, sztuka, muzyka również różni się od nauk ścisłych, że nie jest przypisana pewnym ścisłym regułom dlatego jest to piękne. Muzyka i zresztą każda twórczość płynie z głębi serca i jak to kto napisze takie będzie czy komuś się to podoba czy też nie. Dziś się komuś to może nie podobać a za lat kilka, kilkanaście będzie to sztuka, hit, przebój. Często artystę i jego twórczość uznaje się po jego odejściu, wcześniej się go krytykuje. Po co?
Także aby nie przedłużać FL Studio jest pomocnym narzędziem w przekazie, w produkcji, umożliwia nam wypowiadanie się i nie zależnie czy dźwięki będą nierówne, zagłośne lub w jakieś innej formie nie pasujące komuś, pamiętajmy, że właśnie może przez to kiedyś będzie przebojem. To na razie na tyle. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nie tylko technika 2008/11/11 10:37 #2098

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Banita napisał:

Normalnie posłuchałem i poczytałem i zadałem sobie pytanie czy to jest forum dla twórców muzyki, twórców nowego nurtu, czy to jakiś kierunek matematyczno-fizyczny.


W pierwszym momencie przypomniało mi się pewne forum, z jakim miałem "przyjemność" współpracować :P na szczęście to już przeszłość :)

A może ja jestem nie w temacie i muzyka to już dziedzina z kierunku matematyki bądź co gorsza chemii.
Co by było gdybym np napisał: ...Litwo, ojczyzno moja ty jesteś jak zdrowie..., że lepiej by to brzmiało gdyby to napisać tak: Rumunio, kraju zacofany ty jesteś jak utapienie... itd, itp.


Nikt nie ma wpływu jacy ludzie korzystają z forum, nie ma z góry nałożonych filtrów, które wykrywają i przepuszczają ludzi, który naprawdę mają coś do powiedzenia, a zatrzymują tych, którzy nawet nie powinni zaczynać brać się za pisanie.
Dla mnie najważniejsza jest atmosfera na forum dlatego wszelkie objawy agresji, kłótni od razu są ucinane. Niestety, z własnego doświadczenia wiem że na niektórych forach internetowych nie warto po prostu pisać. Już samo wejście sprawia że człowiek czuje się nieswojo i ma wrażenie że wszyscy, którzy piszą na nim cokolwiek to "wielcy znawcy" - a w rzeczywistości to ludzie, którzy chcieliby takimi być, jednakże brak wiedzy nie pozwala im na to.

Osobiście wychodzę z założenia że jeśli nie mam nic do powiedzenia w danym temacie, nie odpowiadam.

Twórczość, sztuka, muzyka również różni się od nauk ścisłych, że nie jest przypisana pewnym ścisłym regułom dlatego jest to piękne. Muzyka i zresztą każda twórczość płynie z głębi serca i jak to kto napisze takie będzie czy komuś się to podoba czy też nie.


Zawsze znajdzie się ktoś komu nasze poczynania nie będą się podobać... krytykowani są nawet najwięksi tego świata... krytyka wpisana jest w nasze życie, jest motorem naszego działania. Zgodzę się z sytuacją jeżeli ktoś krytykuje nas bez podania powodu, bądź robi to w sposób, który właściwie świadczy o jego poziomie wiedzy - a raczej niewiedzy - wtedy należy takie komentarze ignorować... po co komuś uświadamiać jego totalny brak niewiedzy? - należy tylko mieć nadzieję że kiedyś sam znajdzie się po drugiej stronie i zrozumie swoje poczynania

To na razie na tyle. Pozdrawiam.


Dzięki za wypowiedź

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena