Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

moja próbka 2008/07/13 21:31 #827

  • ryhard
  • ryhard Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tytuł i Wyknaca-Fitted_demo-RICO

Gatunek-bliżej nie okreslony

Wykorzystywane oprogramowanie : Fl studio 7

Wykorzystywane wtyczki: Ueberschall Trance ID, Nexus, Vanguard, Adventus


link:
www.wrzuta.pl/audio/jvrL0l7lcD/rico-fitted_demo


pozdrawiam wszstkich maniaków FL STUDIO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:moja próbka 2008/07/14 02:12 #830

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Odnoszę wrażenie jakbyś użył gotowych sampli jeżeli chodzi o niektóre synthy. Głównie chodzi mi o dźwięk supersaw. Ogólnie brzmienie jest fajne, ale monotonne. Na wrzucie z opisu wnioskuję, że jest to projekt czysto for fun. Jeśli tak to nie mam nic do zarzucenia. Ogólnie nie polecam korzystania z Nexusa i "wtyczek" typu Uberschall Trance ID. Są tam ciekawe brzmienia, ale strasznie ograniczają twórczość, kreatywność i ingerencję w dźwięk. Poza tym są miliony innych osób, które również korzystają z w/w bajerów więc jest ogromne ryzyko, że ktoś użyje tych samych dźwięków. Ale to tylko moje zdanie i dzielę się nim z dobrymi intencjami. Czekam na kolejne brzmienia bo odnoszę wrażenie, że mamy podobny "tok myślenia" jeżeli chodzi o trance. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:moja próbka 2008/07/14 03:31 #836

  • ryhard
  • ryhard Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam

Supersaw pochodzi z wtyczki z3ta+ o której tu nie wspomiałem a wtyczki typu Nexus itp są tworzone poto by ich urzywać w taki czy inny sposób akurat bas pochodzi z tej wtyczki

czasami używam gotowych sampli ale kto tego nie robi największe sławy jak MADONNA używają gotowych sapli to nie wstyd ale koncepcja twórcza:-))

ten projekt jest jak najbardziej for fun bo poto przecież tworzymy muzykę- dla zabawy a czy ktoś tego bedzie chciał słuchać to już nie jest takie istotne bo ma to nam sprawaiać przyjemność
no chyba że się mylę ;-)

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:moja próbka 2008/07/14 03:36 #837

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Cóż mamy zupełnie inne poglądy i do tworzenia muzyki podchodzimy zupełnie inaczej. Nie wdawajmy się w dyskusję bo jeszcze się pokłócimy niepotrzebnie =)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:moja próbka 2008/07/14 03:52 #839

  • ryhard
  • ryhard Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie ma mowy o żadnym kłuceniu się ja cenię sobie uwagi innych producentów i kompozytorów

wystarczy wsłuchać się dobrze w znane przeboje znanych wykonawców i można tam często znleźć gotow brzmienia oczywiście nie jest to reguła ale takie są fakty

nawet gotowe sample oprawiano dobrym aranżem brzmią o niebo lepiej to jest kwestja dobrania odpowiedniej tonacji i harmonji funkcyjnej która jest podstawą każdego dobrego brzmienia

bez harmoni funkcyjnej wychodzi poprostu hała

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena