Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Split by channel - kolory 2010/11/25 01:05 #10296

  • markuszxc1
  • markuszxc1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 0
Od jakiegis czasu poszukuje opcji ktora by mi bardzo ulatwila zycie i organizacje projektu.
Mianowicie mam pattern i w nim powiedzmy mam dwa channele np.: melo i bass i do tego kolory tez mam przypisane nastepnie klikam na pattern i robie split by channel. Wszystko jest ok mam teraz dwa paterny do melo i do bassu, ladnie podpisane tak jak channele tylko jedna rzecz w oczy mnie kole ze kolorow juz takich samych nie mam przypisanych... Moje pytanie wiec: czy jest jakas opcja zeby kolory tez automatycznie przypisac jak sie robi split by channel?

Moze i temat wydawac sie malo wazny ale jak mam duzo channelow i patternow to kolory pomagaja jakos to wizualnie ogarnac. I tak przy okazji macie jakies swoje sposoby jak trzymac projekt jakos zorganizowany? Mam na mysli np. robienie paternow przypisywanie ich do miksera, robienie automatyzacji, wrzucanie vokali i jakies logiczne ulozenie tego wszystkiego w playliscie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Split by channel - kolory 2010/11/25 01:13 #10297

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wszystkie kolory zmienia w opcji "Rename", obok wpisywanej nazwy masz po prawej stronie taki mały kwadrat, kliknij na niego i wybierz kolor ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Split by channel - kolory 2010/11/25 12:36 #10304

  • markuszxc1
  • markuszxc1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzieki za odpowiedz N.E.X. ale nie zrozumiales mojego pytania chyba zabardzo;) Chodzi mi o to ze jak robie split by channel, fl przypisyje u mnie nazwy nowo wytworzonym patternom automatycznie ale z kolorami juz tego nie robi. Wiem ze moglbym manualnie pozmieniac kolory tym nowym patternom ale mysle ze musi byc opcja zeby zrobic to automatycznie.

Moze troche zawile to wytlumaczylem. Jak wroce z pracy to wrzuce moze jakies printScreeny i bedzie bardziej jasne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena