Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Osobne kanaly do poszczegolnych elementow zestawow perkusyjnych w soundfontach 2011/02/14 01:54 #11250

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
Pytanie: przypuscmy, ze otwieram zestaw perkusyjny w formacie .sf2 lub podobnym za pomoca Fruity Soundfont Player. Wysylam go na kanal w mikserze, dzieki czemu moge edytowac brzmienie globalne zestawu. A czy jest mozliwosc odeslania poszczegolnych dzwiekow na osobne kanaly, jak ma to miejsce w FPC? Dla kazdego elementu inne parametry EQ itp.
Generalnie chodzi o to, ze stopka gra na C3, werbel na D3, drugi na E3 itd. W FPC mam mozliwosc odeslania C3 na osobny kanal, E3 tez na inny (w prawym gornym rogu interfejsu) i w mikserze wszystkie przekierowac na kanal, do ktorego podpiety jest FPC. Daloby rade tak zrobic z soundfontami? Jedna nuta = Jeden kanal.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Krzycyt.

O:Osobne kanaly do poszczegolnych elementow zestawow perkusyjnych w soundfontach 2011/02/17 20:14 #11314

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
Prosilbym serdecznie o pomoc i odpowiedz na powyzsze, poniewaz zalezy mi na tym.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Osobne kanaly do poszczegolnych elementow zestawow perkusyjnych w soundfontach 2011/02/17 20:20 #11315

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie jest to możliwe, nie znam takiego rozwiązania, które by to umożliwiło. Wtyczka musi mieć multioutput, żeby mieć wyjścia na kanały, jeżeli ona go nie ma to nic się nie zrobi, a nie widziałem jeszcze playera SF, któy miałby wyjście na każdy klawisz. Wyeksportuj na pliki wav i wrzuć do FPC perkusje ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Osobne kanaly do poszczegolnych elementow zestawow perkusyjnych w soundfontach 2011/02/17 20:44 #11316

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
Tak do tej pory robilem, ale myslalem, ze moze bedzie jakis sposob wysylki. Jednak skoro nie ma, to bedzie zabawa kontynuowana :D Dzieki i pozdro.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena