Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nexus nie działa na Fl studio 9.9 !!!!!!!! 2011/03/01 08:54 #11425

  • neycos
  • neycos Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co to oznacza ,że od wersji 9.8 refx NEXUS przestał działać.Kiedy odpalam wersje 9.7 WSZYSTKO GRA??????????????????????????????????????????????????????????????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus nie działa na Fl studio 9.9 !!!!!!!! 2011/03/01 10:03 #11426

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Pisz do producenta- i do Image Line, i do ReFX-a. Pamiętaj, że trzeba udowodnić że się posiada licencję ;)
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus nie działa na Fl studio 9.9 !!!!!!!! 2011/03/02 22:57 #11477

  • neycos
  • neycos Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pietia znam Cię nie od dzis i pamietam jak tworzyłeś swój portal.raczkowałem wtedy z muzyką i uczyłem sie fl studio ,sciagalem piersze instrumeny z zastraszajaco niską predkoscia .Dzis wiadomo ze prawie wszyscy tu na tym forum to zlodzieje tak jak ja ,sciagamy to na co nas nie stac dzieki rutracker.org najlepszy i najszybszy ruski portal-tam jest wszystko.mozemy dzieki temu testowac i probowac najlepsze instrumenty swiata .niestety nie wszystko wspolgra ze sobą .Wiec niech ktos napisze dlaczego Nex nie pracuje z nowym Fl em.Ableton radzi sobie jak zloto a co z frutem.Czy ten portal nadzoruje policja ,piszecie o instrumentach tak bardzo legalnie .I tak nas nikt nie zlapie mozna grac w domu i po hotelach Jak przyjdzie czas na plyte to se kupimy co trzeba a na razie testing.Chlopaki RUTRACKER.ORG WSZYSTko DLA NAS ZA darmo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus nie działa na Fl studio 9.9 !!!!!!!! 2011/03/02 23:32 #11479

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Neycos tak się składa że nie wiem dlaczego Tobie "wielki" Nexus nie działa w Fl Studio 9.9 beta. Tak się składa, że mnie również nie działa, a to dlatego że nie korzystam z tego instrumentu.
Powiem tak - może po prostu panowie zajmujący się łamaniem zabezpieczeń nie do końca dobrze wykonali swoją pracę a może po prostu Fl Studio 9.9 w wersji beta jest na tyle nie stabilna i posiada liczbe ukryte błędy, które są powodem powyższego problemu.

Dlaczego nie tolerujemy piractwa?
Wystarczy poprzeglądać sąsiednie fora poruszające podobną tematykę, na których co drugi temat w stylu, gdzie znajdę Nexusa? Skąd pobrać wtyczkę X czy Y? Vsti.pl nie chce powielać tych ubogich schematów. Liczy się rzeczowa wiedza i taką staramy się tutaj prezentować. Póki co powyższe pytania można pozostawiać na konkurencyjnych forach:)
Jeżeli już korzystasz z pirackiego oprogramowania to chociaż się nie chwal - naprawdę nie jest to powód do dumy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus nie działa na Fl studio 9.9 !!!!!!!! 2011/03/02 23:37 #11480

  • tomkac1991
  • tomkac1991 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Do wszystkiego trzeba mieć jakiś dystans, ja także z początku używałem piratów ale gdy dotarło do mnie, że chcę grać muzykę i że będę to robił do końca życia to zrezygnowałem z piratów, zacząłem korzystać z FREEWARE'u który także jest bardzo dobry i także można się dzięki niemu rozwijać. Zaczałęm zbierać na klawiaturę sterującą, potem syntezator. Zaoszczędziłem, inni chodzili na imprezy ciągneli mnie ja ich unikałem byle tylko zaoszczędzić a w międzyczasie pracowałem i ciągle się doskonaliłem.

Nie mam nic przeciwko korzystaniu z pirackiego softu przez ludzi którzy chcą się tym TYLKO PRZEZ KRÓTKI OKRES CZASU pobawić.

Nie mam także nic przeciwko temu, ludziom którzy SĄ BARDZO DOBRYMI muzykami, ale nie starcza im pieniędzy na hobby bo muszą utrzymać rodzinę etc. Zresztą tacy to i z FREEWARE'u będą potrafili wykręcić bardzo dobre brzmienia.

ALE JESTEM PRZECIWKO LUDZIOM, którzy MAJĄ pieniądze, WYDAJĄ na pierdoły, NIE SĄ DOBRYMI muzykami a ŚCIĄGAJĄ Nexusy i inne bardzo dobre instrumenty a potem korzystają z gotowych presetów bo sami nie potrafią z nich nic wycisnąć...

Takie jest moje zdanie.

PZDS~!
Saturday come slow...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus nie działa na Fl studio 9.9 !!!!!!!! 2011/03/02 23:59 #11481

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nawet nie podejmuję dyskusji, bo mógłbym pisać godzinami i tylko się podk***ie niepotrzebnie takim trollowaniem jak parę postów wyżej.

Powiem tylko, że Admin ma zupełną rację i z tego samego powodu też nie toleruję takiego zachowania. Mam to w dupie co ktoś robi dopóki nie zaśmieca forum takimi prośbami. Wali mnie obecność dzieciaków bawiących się w "robienie muzyki", wali mnie ile oni tego softu naściągają bo i tak 99% to jest totalny shit, którego nie mam ochoty słuchać i który nigdzie się nie nadaje. Ale tolerować promowania o taki trefny soft nie będę. Biedni ludzie, mają FL Studio z torrenta, Nexusa z torrenta i jeszcze im nie działa, jak producenci śmieli w ogóle ;/. To forum muzyczne a nie warez! Są tutaj ludzie, którzy zajmują się muzyką hobbistycznie, zawodowo lub profesjonalnie, wymieniają poglądy na temat produkcji, sposobów realizacji, MUZYKI, a nie kolekcjonowania głupich programików z warezów jak pokemonów. Nie interesuje mnie skąd ludzie tutaj mają oprogramowanie i sprzęt, bo się tym nie chwalą - po prostu mądrze i merytorycznie piszą uprawiając swoją pasję i to jest najważniejsze. Staczaniu się forum dla takich trefnych manewrów mówię NIE. Nie róbmy syfu, róbmy muzykę.

Swoją drogą zawsze się dziwiłem takiemu kultowi posiadania wtyczek - onaniści posiadający więcej kradzionego softu niż są w stanie wykorzystać chwaląc się tym na lewo i prawo - co to ma na celu? Jak na razie efekt jest taki, że branża nie bierze na poważnie np. FL Studio, który jest piracony na potęgę przez "robicieli muzyki". Nikt na tym nie zyskuje.

Dobra, łyknąłem haczyk, równie dobrze mógłbym nic nie pisać, a temat pójść do kasacji to dyskusja bez dna powielana setki razy, ale aż mi się zagotowało i nie wytrzymałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena