Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Opcja odpowiedzialna za granie klawiszami na klawiaturze komputera... 2008/10/30 17:11 #1944

  • smola
  • smola Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Mam pewien problem, otóż zawsze tworząc muzykę np w sytrusie czy innej wtyczkę próbowałem na początku zagrać sobie pożądaną melodię, i robiłem to klawiaturą komputerową, Jednak coś się musiało przestawić, i teraz klawiatura odtwarza mi dźwięki wprowadzone do step sequencera, a na sytrusie mogę grać "na żywo" Tylko myszką. Jak przestawić spowrotem abym mógł grać we wtyczkach klawiaturą komputerową? Pozdrawiam.

P.S - Mam nadzieję że wyraziłem się zrozumiale, i każdy rozumie o co mi chodzi... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opcja odpowiedzialna za granie klawiszami na klawiaturze komputera... 2008/10/30 18:13 #1945

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
  1. Użyj skrótu Ctrl + T - i sprawdź czy coś się zmieniło
  2. Wybierz options>MIDI Settings i odznacz opcję Record to step sequencer

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opcja odpowiedzialna za granie klawiszami na klawiaturze komputera... 2008/10/31 13:54 #1951

  • smola
  • smola Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Próbowałem robić jak mówisz ale wciśnięcie ctrl+t nie pomogło a tą opcję którą podałeś miałem odznaczoną wcześniej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Opcja odpowiedzialna za granie klawiszami na klawiaturze komputera... 2009/01/16 13:21 #2721

  • dawidbud1
  • dawidbud1 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 0
po prostu kliknij myszką na sytrusa w sequencerze.Tam ci się zaznaczy lampka i bedzie działać.peace

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena