Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czemu jest mało film tutoriali ? 2013/07/22 10:25 #20889

  • Lucasz
  • Lucasz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Spojrzałem w dział FL TUTORIALE i muszę stwierdzić że troszkę tutaj ubogo a sam ostatnio mam ochotę coś nagrać dla ludzi którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Fl Studio. Czy Jest jakaś grupa ludzi która używa Fl Studio i byłaby chętna zrobić parę wideo tutoriali na temat aranżacji i miksu ?
No parę tematów jeszcze by się znalazło myślę że każdy z nas (użytkowników FL Studio) ma parę sztuczek którymi się nie za bardzo chwali a są one pożyteczne dla utworu jako całości.
Nie wiem rzucam na razie tylko lekki zarys pomysłu i czy wgl jest taka możliwość.

Mnie już tutaj dawno nie było a z chęcią bym się dowiedział czegoś więcej o FL Studio :)

Mam nadzieje że parę osób chociaż coś napisze w tym temacie :)
Let go....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czemu jest mało film tutoriali ? 2013/07/22 14:54 #20893

  • dezler
  • dezler Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 18
Taki post jak napisałeś to ja bym osobiście od razu wyrzucił do kosza.

Pamiętaj o tym że ten co chce się nauczyć , znajdzie wszystko, w Sieci jest masa turtiali na każdy temat.

Metoda ,prób i błędów .

Kiedyś nie było nic, ani internetu ani nawet płyt CD a ludzie robili zajebiste produkcje.
Dziś Młodzież to ciemnogród, nie dość że wszystko chcą podane na tacy bo Google gryzie,
to jeszcze robią muzykę w danym gatunku, tak na prawdę gówno wiedząc o tym gatunku.
Jest moda na HH a wiedza o kulturze HH kulawa tak że nie wiedzą kim jest Bambata.
A to jest śmieszne i żałosne, tak jak posty tego typu co napisałeś.

Tyle ode Mnie, pozdrawiam.
Werset, 1991, Rap.

Chcesz Bity ? Napisz, jakoś się dogadamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czemu jest mało film tutoriali ? 2013/07/22 15:06 #20895

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Odpowiedź (z mojej strony) na postawione w temacie pytanie jest dość proste. Z mojej strony jest to po prostu brak wolnego czasu. Wszystko to co znajdziemy w Fl tutoriale to pliki, które realizowałem jeszcze za czasów życia akademickiego. Bardzo chętnie widziałbym w dziale nowe produkcje, jednakże, na chwilę obecną nie podejmuję się ich produkcji.

Oczywiście jeżeli ktoś z vsti.pl podjąłby się tego zadania, nie widzę przeszkód, aby taki film znalazł się w odpowiednim dziale z odpowiednim opisem.
W dzisiejszych czasach sporą rolę odgrywa oczywiście Youtube i tysiące filmów, wrzucanych przez fanów (i nie tylko) - tutaj poświęconych aplikacji fl studio.
Pomijam fakt, że z jakością i wartością materiałów bywa różnie, jednakże zawsze można znaleźć coś dla siebie (minusem jest oczywiście bariera językowa) - chociaż i znajdzie się kilka perełek z polskim komentarzem.

Zatem jeśli jest ktoś chętny na zamieszczenie własnego tekstu poświęconego muzyce w szerokim tego znaczeniu słowa z obrazkami, czy filmem, proszę o kontakt ze mną (na priva), służę pomocą w zamieszczeniu i promowaniu takiego materiału.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czemu jest mało film tutoriali ? 2013/07/22 18:20 #20900

  • Lucasz
  • Lucasz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Takiej odpowiedzi oczekiwałem :) dziękuje za wyrażenie opinii użytkownika dezler i oczywiście zgadzam się z tobą :)
Miliony producentów czekają na to żeby im coś dać za friko samemu nic nie robiąc.
Postaram się coś w przyszłości nagrać i mam nadzieję że to posłuży młodym producentom którzy chcą usprawnić swoją technikę nie zapominajmy także i o nich :)

Ze swojej strony to wszystko temat można zamknąć:)


Pozdrawiam serdecznie

Łukasz / Lucasz
Let go....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena