Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kompletnie nowy ! 2008/05/17 00:56 #249

  • PlayHard
  • PlayHard Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam all, jestem swierzo upieczonym uzytkowinikiem FL 8 XXL PE ale poza tym ze mam pelna wersje programu nie wiem nic xD chodzi o to, ze faq na stronce jest jeszcze troszk za trudny jak dla mnie, czy mozna prosic o jakies (polskie) poradniki, filmiki, tutki uzytkowania FL 8?

Muzyka juz od paru lat jest moja pasja ale teraz chce zrobic cos wiecej z tym kierunki, zlozyc wlasne rymy i sie pokazac, klimaty ktore mnie bawia to stary oldschoolowy polski rap, moze nawet cos z psycho :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kompletnie nowy ! 2008/05/17 01:12 #250

  • Mindcrusher
  • Mindcrusher Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli znasz dobrze angielski to wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w manualu FL-a =) Jest tam wiele ciekawych porad, tipsów i tricków. Każdy element FL-a również jest szczegółowo opisany. Poza tym jest mnóstwo obrazków. Dodatkowo polecam pooglądać projekty, które dostarczane są razem z programem. Po lewej stronie masz Browser. Wejdź w folder cool stuff. Znajdziesz tam tutoriale oraz gotowe utwory. Popatrz sobie jak są zrobione, pobaw się, pozmieniaj coś według Siebie. Wiele osób tak zaczynało. To jedna z najlepszych metod.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kompletnie nowy ! 2008/05/17 10:21 #252

  • turbo
  • turbo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
wejdż na youtube tam tez znajdziesz kilka porad

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kompletnie nowy ! 2008/05/17 10:38 #254

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
probuj sam cos stworzyc na zasadzie prob i bledow...tak sie sklada ze na zrobienie czegos w frutce jest zawsze kilka sposobow...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kompletnie nowy ! 2008/05/18 16:44 #273

  • PlayHard
  • PlayHard Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a istnieje moze jakis naprawde dorby polski poradnik, instruktarz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kompletnie nowy ! 2008/05/18 19:28 #274

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Moja rada poczytaj troszeczkę teksty, które znajdziesz na tej stronie. Nie rzucaj się od razu na wszystkie, bo to nic nie da. Tak szerokiej aplikacji nie da się poznać w przeciągu jednej nocy.
Możliwości są ogromne, a uczenie z tutoriali powoduje wytwarzanie schematyczności wykonywania pewnych czynności, co nie jest do końca właściwe... bo jak się za pewne sam przekonasz pewne rzeczy można zrobić na 10 różnych sposobów a tutoriale, które będziesz nie raz oglądał pokazują to na różne sposoby.
Nie chcę jednocześnie aby ktokolwiek odebrał wrażenie że tutoriale są na nic zdatne - wręcz przeciwnie, jednakże oglądanie samo nie wystarcza, trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, a to przy produkcjach jest koniecznością a jak tworzenie muzyki jest dla Ciebie przyjemnością - to przyjemność=konieczność:)
Czyli wychodzi się na tym zawsze dobrze
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kompletnie nowy ! 2008/05/19 12:10 #279

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zgadzam się z Cafe.Metoda prób i błędów to bardzo dobra metoda.Ja też na początku próbowałem sam coś zrobić a poza tym odkrywanie samemu coraz to nowszych możliwości programu dawało mi nie lada satysfakcję.Pomyśl o tym a zrobisz co będziesz chciał.Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena