Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Playlista 2008/06/07 22:46 #490

  • WarDoggy
  • WarDoggy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich zaawansowanych i amatorów FL Studio. Ja sie raczej zaliczam do tych drugich dlatego mam maly problem... Z kumplem sie zgadalismy, ze nagramy kawalek. On podrzucil bit, napisalismy sobie tekst. Ale uznalem ze jak piosenka ma byc NASZA to musi byc nasz bit wiec zalatwilem sobie od kumpla FL Studio 7. Zrobilem jakis bit, sciagnalem loopy, i chcialem to przezucic (literówka?) do playlisty ale gdy ustawilem dlugosc Barow i nacisnalem play to muzyka leciala tak jak na Patternie ktory byl zanaczony i nie dlugoscia jaka byla ustawiona na Playliscie tylko na Patternie. Zeby wam ulatwic, lepiej pokaze mam ssa:

Jak widac na tym ssi'e nie mam tej galki ktora moge przewijac i która pokazuje czy piosenka leci z patternu czy z playlisty... A gdy nacisne play to leci z patternu a nie z playlisty...
Kurde nie wiem co zrobic... i odrazu jakby ktos mi mogl podac jakies sample (do hip-hopu).

Dziekuje z gory. ;)

Pozdrawiam. Marek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Playlista 2008/06/07 22:54 #491

  • chuson
  • chuson Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
tam obok PLAY masz lampke i swieci sie pattern, a musisz zaznaczyc song wtedy leci muza z playlisty ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Playlista 2008/06/07 23:01 #492

  • WarDoggy
  • WarDoggy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
O kur...czaki az mi glopio sie zrobilo... No ale dzieki :P A macie moze jakies linki do tych sampli i loopow?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Playlista 2009/02/19 14:17 #3292

  • hash5g
  • hash5g Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 1
siema audioFLe :)
Mam pytanko dotyczące playlisty w FL8 a dokładnie chodzi mi o to czy da się jakoś ustawić żeby nagrywało mi "z punktu A do punkt B" ale chce póscić sobie wczesniejszy "plaster" żeby przeleciał a dopiero od zaznaczonego punktu FL zaczął nagrywać następny plasterek ? wiem jak zrobić żeby nagrywanie skonczyło mi se w danym punkcie ( w podziałce czasowej czy tam bpm / naciskam dwa razy lewym i zaznacza mi odcinek który sobie życzę na czerwono).Chodzi oczywiscie o Audio ,nie MIDI.Nagyrwam przez kartę MAYA44 i robię wszytko żeby sygnał doszedłtam gdzie trzeba i tak jak trzeba wieć niechodzi mi o sam fakt nagrywania czyli jak i co gdzie podłączyć :).
Mam nadzieje ,zę Ktoś to ogarnie :)
PzDr!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena