Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:Fruity Loops Studio, a pop-rock. 2011/03/03 12:37 #11489

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
East West Ministry of rock 2 i wszystko jasne ;). No ale oczywiście popieram przedmówcę - takie zastosowanie mija się z celem. Tworzenie muzyki rockowej przy pomocy wtyczek jest bez sensu tak brzmieniowo jak i performencko.

Natomiast jeżeli ktoś potrzebuje partię gitary w dowolnym utworze nad jakim pracuje taniej wychodzi zakupić np. taki pakiet jak wyżej wspomniałem :). Idealne do przygrywek, elektroniki czy muzyki orkiestrowej/filmowej. Wychodzi taniej i bardziej efektywnie niż kupienie gitary w tej samej cenie + przestery - ten przedział cenowy ma po prostu zbyt słabe plastikowe brzmienie, z tego nic dobrego nagrać nie można.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Fruity Loops Studio, a pop-rock. 2011/03/03 15:52 #11491

  • Lecter
  • Lecter Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 139
  • Otrzymane podziękowania: 3
a jak ktoś chce połączyć synthowaną gitarę z gitarą rzeczywistą to polecam sterowniki typu ztar czy coś na czym daft punk gra :) Cena niestety dla mnie oporowa bo za ztara jest 2200dolców a za tą drugą aż 800 euro.
Łączymy przez to synth z gitarą a co za tym idzie, również z samplami gitary :P ale to dla oporowców którzy lepiej grają na gitarze niż na klawiszach (patrz: ja :P)
deus ex machina!
www.myspace.com/lecterpl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena