Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

dzwieki 2010/09/12 10:21 #9491

  • Nieokielznany
  • Nieokielznany Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
czesc. mam pewien niebagatelny problem. otoz kiedy klikam na dzwieki jakie mam do wyboru z lewej nie slysze nic procz trzeszczenia. kiedy je przenosze do kanalu to wszystko jest w porzadku - slychac je dobrze. probowalem zmieniac sterownik na ASIO4ALL ale wtedy nie slychac niczego. probowalem wylaczac w menadzerze urzadzen dzwieki i wlaczac je na nowo zeby nic nie kolidowalo z FL - to tez nic nie dalo. prosze o pomoc bo nie chce przenosic dzwieku do kanalu specjalnie tylko po to aby go odsluchac.


ps: nie musze dodawac chyba, ze jestem "swiezy" :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:dzwieki 2010/09/12 15:59 #9493

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Sprawdź czy możesz używać kilku źródeł dźwięku naraz - tak jak uruchomiony fl studio i muzyka z winampa/foobara, odtwarzanie i jednoczesne nagrywanie itd. Jeżeli jedno ze źródeł będzie trzeszczeć to znaczy, że karta dźwiękowa nie obsługuje takich manewrów. Miałem tak kiedyś w komputerze stacjonarnym, a teraz w laptopie ze zintegrowaną kartą dźwiękową. Uciążliwe, ale cóż zrobić, chyba tylko wymienić kartę dźwiękową ;).

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:dzwieki 2010/09/19 22:15 #9566

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Uprzedzam wszystkich przyszlych uzytkownikow ze ten problem wystepuje rowniez w interfejsie
zintegrowanym z keyboardem X-Station od Novation.
Gdy wlaczylem Foobara by odsluchac sampel poza srodowiskiem FLa,wystapil zong.W FLku jest taki motyw do zaznaczenia gdzie odblokowujesz lub zablokowujesz korzystanie z kilku kart.(znacznik przy wyborze sterownika)
Jeszcze nie probowalem tego,ale moze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:dzwieki 2010/09/19 23:00 #9568

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Auto close device rozwiązuje sprawę. Minimalizacja i już inne programy mogą korzystać dowoli. Jest to uciążliwe niestety.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:dzwieki 2010/09/20 06:37 #9571

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
N.E.X. napisał:

Auto close device rozwiązuje sprawę. Minimalizacja i już inne programy mogą korzystać dowoli. Jest to uciążliwe niestety.


A poniżej screen wskazujący miejsce, z poziomu którego dokonamy ustawień wspomnianej opcji (menu: options>audio settings)

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena