Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/07/18 21:37 #957

  • davidos
  • davidos Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam. mam powazny problem. nie moge uruchomic niektorych wtyczek vsti w fl studio 7. sa to przede wszystkim wtyczki DSK Music. pojawia mi sie komunikat: "External exception C000001D". prosze o pomoc ;(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/07/18 21:43 #958

  • davidos
  • davidos Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
tu macie screena

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/07/18 22:14 #960

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
wygląda to na błąd zewnętrzny niezależny od FLa
przeinstaluj sterowniki karty dzwiekowej albo daj reset kompa i powinno pomóc

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/07/31 23:20 #1148

  • bizon
  • bizon Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja mam za to inny problem z dwiema wtyczkami na których bardzo mi zalezy.Ze wszystkimi innymi nie mam problemu tylko z tymi dwiema , a są to Albino 3 i 3zta+ .Normalnie je uruchamiam ,wszystko jest ok poza
tym że nie wydaja żadnego dżwięku.Najpierw myślałem że moze mam za słabego kompa wiec kupiłem
lepszego :) no i to samo ,potem myślałem że to coś ze sterownikami dźwieku, zainstalowalem Asio4all,
nie wiem nic nie pomaga, zupełnie tego nie rozumiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/08/01 09:12 #1154

  • bartshack
  • bartshack Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Problem od davidos nie leży w sterownikach karty dźwiękowej a w komputerze dokładnie procesor mi
też ten błąd wyskakuje. To wina tego że nie posiadasz 64bitowego procesora z obsługą SSE, SSE2.

A Problem od bizon`a prawdopodobnie leży we wtyczce. założę się że wtyczkę masz nielegalnie tak jak większość osób którzy robią muzykę. Wtyczka jest źle scrackowana dlatego nie daje żadnego dźwięku. Usuń ją wyczyść rejestr i zainstaluj od nowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/08/02 13:48 #1180

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
bartshack napisał:

Problem od davidos nie leży w sterownikach karty dźwiękowej a w komputerze dokładnie procesor mi
też ten błąd wyskakuje. To wina tego że nie posiadasz 64bitowego procesora z obsługą SSE, SSE2.

A Problem od bizon`a prawdopodobnie leży we wtyczce. założę się że wtyczkę masz nielegalnie tak jak większość osób którzy robią muzykę. Wtyczka jest źle scrackowana dlatego nie daje żadnego dźwięku. Usuń ją wyczyść rejestr i zainstaluj od nowa.



ciekawa teoria na temat procesora nie poparta wiedzą techniczną gdyż instrukcje SSE, SSE2, wytsępują już w procesorach klasy AMD ATHLON i wtyczki DSK działają na nich bez problemu ale skoroa tak twierdzisz to pewnie wiesz co mówisz i widzę że posiadasz rozległą wiedzę na temat tego kto co ma zinstalowane w komputerze gratulacię ak szerokiej wiedzy

pomogłeś temu nieszczęśnikowi że chej

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/08/02 13:54 #1181

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
bizon napisał:

Ja mam za to inny problem z dwiema wtyczkami na których bardzo mi zalezy.Ze wszystkimi innymi nie mam problemu tylko z tymi dwiema , a są to Albino 3 i 3zta+ .Normalnie je uruchamiam ,wszystko jest ok poza
tym że nie wydaja żadnego dżwięku.Najpierw myślałem że moze mam za słabego kompa wiec kupiłem
lepszego :) no i to samo ,potem myślałem że to coś ze sterownikami dźwieku, zainstalowalem Asio4all,
nie wiem nic nie pomaga, zupełnie tego nie rozumiem.


taki opis Twojego problemu jest zbyt lakoniczny i ciężko będzie Tobie pomóc od tak
opisz konkretnie całą sytuację to postaramy się pomóc w miarę możliwośći oczywiście
opisz konfigurację kompa itd itp..

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z VSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008/08/02 18:47 #1186

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
ryhard napisał:

bartshack napisał:

Problem od davidos nie leży w sterownikach karty dźwiękowej a w komputerze dokładnie procesor mi
też ten błąd wyskakuje. To wina tego że nie posiadasz 64bitowego procesora z obsługą SSE, SSE2.

A Problem od bizon`a prawdopodobnie leży we wtyczce. założę się że wtyczkę masz nielegalnie tak jak większość osób którzy robią muzykę. Wtyczka jest źle scrackowana dlatego nie daje żadnego dźwięku. Usuń ją wyczyść rejestr i zainstaluj od nowa.



ciekawa teoria na temat procesora nie poparta wiedzą techniczną gdyż instrukcje SSE, SSE2, wytsępują już w procesorach klasy AMD ATHLON i wtyczki DSK działają na nich bez problemu ale skoroa tak twierdzisz to pewnie wiesz co mówisz i widzę że posiadasz rozległą wiedzę na temat tego kto co ma zinstalowane w komputerze gratulacię ak szerokiej wiedzy

pomogłeś temu nieszczęśnikowi że chej

pozdrawiam


Dokładnie. Jedynie z Duronami są jakieś problemy podobno. Na stronie producenta jednej z wtyczek była łatka do ściągnięcia dla posiadaczy Duronów i chodziło właśnie o SSE. Poza tym co ma do rzeczy to czy ktoś ma 64 czy 32 bitowy procesor??????? Jedna z głupszych rzeczy jakie czytałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena