Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zapętlanie w FL 2010/10/10 17:12 #9781

  • pawel13
  • pawel13 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Mam do Was pytanie jak mogę w Fl,po ułozeniu dżwiękó na patternie sprawić aby dżwioęk po przejściu przez pasek patternu(mam na mysli to gdzie taka kreseczka jedzie po wciśnięci PLAY) nie zapętlał się,ponieważ wtedy dżwięk nakłada się na siebie-wiecie mozę jak to zrobić?
Taki sam ma problem w oknie gdzie ukłąda się tracki z patternów.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zapętlanie w FL 2010/10/10 17:56 #9782

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj na forum.
Fakt zapętlenia bądź jego brak na danym patternie określasz przez ułożenie projektu w playliście.
Aby po zakończeniu projektu ten nie ulegał zapętleniu koniecznie ustaw wskazany na poniższym screenie marker (tzw Repeat Marker) nieco dalej niż kończą się dane w oknie.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zapętlanie w FL 2010/10/11 19:50 #9792

  • pawel13
  • pawel13 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ok,dzięki za odpowiedzi.
I jeszcze mam 3 pytania:
1.Jak mogę zrzucić pliki z 4k na komputer,najlepiej jako WAV,mam AkSys'a ale niezbyt wiem jak się nim obsługiwać,i wydaje mi sie,ze jest to troche biedny program)
2.Czy znacie moze jakiś program(lub w jakim to zrobić-najlepiej instrukcja krok po kroku),zebym musiał właczyć tylko Record i komputer zapisywałby dżwięki z MPC ?(tak jak działa NI Machine)
3.To jest troche inne,bo chciałbym wiedziec czy można używać programu Pro Tools,bez żadnych hardwarów od digidesign?
Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zapętlanie w FL 2010/10/11 21:34 #9794

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jasne, widzę, że tutaj zupełnie nie na temat pytania :P. Oczywiście, Pro Tools jest mega tani, jakies kilkanaście tysięcy złotych :). Idealny do nagrywania padów i szybkiego nagrywania w locie.

No a poważnie: zainteresuj się FL Studio, tanie i profesjonalne, zrobisz wszystko jeżeli odpowiednio podłączysz sprzęt tj MPC. Program za Ciebie tego nie zrobi.

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zapętlanie w FL 2010/10/11 22:25 #9795

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
pawel13 napisał:

Ok,dzięki za odpowiedzi.
I jeszcze mam 3 pytania:
1.Jak mogę zrzucić pliki z 4k na komputer,najlepiej jako WAV,mam AkSys'a ale niezbyt wiem jak się nim obsługiwać,i wydaje mi sie,ze jest to troche biedny program)
2.Czy znacie moze jakiś program(lub w jakim to zrobić-najlepiej instrukcja krok po kroku),zebym musiał właczyć tylko Record i komputer zapisywałby dżwięki z MPC ?(tak jak działa NI Machine)
3.To jest troche inne,bo chciałbym wiedziec czy można używać programu Pro Tools,bez żadnych hardwarów od digidesign?
Pozdro


Na przyszłość sugeruję założyć nowy temat (przeszukując wcześniej zawartość strony).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena