Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przedwzmacniacz do mikrofonu w formacie VST 2011/12/27 11:40 #14757

  • Kokal
  • Kokal Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje przedwzmacniacz do mikrofonu w wersji vst.Posiadam mikrofon dynamiczny a na razie nie stać mnie na pojemnościowy.Nagrywam w Cool Edit Pro v2.0 a oprócz tego robię co mogę w FL-u.Proszę o jakieś rady.Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedwzmacniacz do mikrofonu w formacie VST 2011/12/27 12:18 #14758

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
W jakim sensie przedwzmacniacz w wersji vst? Sprzętu nie przeskoczysz, jeżeli coś masz wpięte w słaby interfejs albo zintegrowaną kartę dźwiękową to szumy i słaba jakość zawsze będą. Tak samo ma się dynamik do pojemnościówki, jeżeli coś nagrasz słabym sprzętem i będzie to zniekształcone i pozbawione górnych częstotliwości to tego nie naprawisz, co najwyżej jeszcze bardziej uwydatnisz szumy. Jeżeli szukasz jakiś saturatorów symulujących jakieś specyficzne przedwzmacniacze (zmieniają tylko barwę) to możesz spróbować Modern Premier z antress.blogspot.com/. Jednak tak jak piszę - używanie takiego czegoś do podgłaszania sygnału nie ma sensu bo wzmocnisz go razem z szumem karty dźwiękowej. Po to są właśnie sprzętowe przedwzmacniacze i interfejsy audio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedwzmacniacz do mikrofonu w formacie VST 2011/12/27 13:17 #14762

  • Kokal
  • Kokal Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rzeczywiście jest tak jak piszesz.Dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena