Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Rasowe brzmienie Sytrusa 2012/02/27 12:57 #15394

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Często szerokim łukiem omijamy wtyczki, które wydają się nam skomplikowane, mają nieciekawy interfejs, czy może nawet same brzmienia itd.
Mam wrażenie że właśnie jedną z takich wtyczek jest Sytrus.

Poniższa krótka prezentacja sonicznych możliwości zdecydowanie przeczy powyższemu:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Rasowe brzmienie Sytrusa 2012/02/27 13:39 #15395

  • paweland
  • paweland Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Sytrus to jedna z moich ulubionych wtyczek jeśli chodzi o robienie dywanów w akompaniamencie :) są tam też ciekawe presety basowe ;] ale to racja ... Na początku wydawał mi się bardzo skomplikowany ,jednak metodą prób i błędów , zabawą wiele się nauczyłem i myślę ,że warto kombinować z jego funkcjami bo to super maszyna :)

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Rasowe brzmienie Sytrusa 2012/02/27 13:57 #15397

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
U mnie sytuacja z Sytrusem jest zgoła inna,na samym początku jarałem się gotowymi presetami,ale to szybko minęło,nawet "kręcenie" nowych barw jakoś mnie nie przyciągnęło do tej wtyki.Bardzo szybko "przeskoczyłem" do bardziej popularnych i komercyjnych wtyczek ,min. Sylenth,Z3ta,Vanguard czy Massive ze względu na jakość brzmienia oraz nailość "gotowców" ( nie mam czasu na grzebanie w bebechach wtyki).Raczej w moich wałkach Sytrusa już nie ma,ale nie ukrywam,że jeszcze potrafi mnie miło zaskoczyć jego brzmienie;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena