Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

czy można interface podłączyć bezpośrednio do klawiatury ste 2013/03/01 14:36 #19628

  • pauless
  • pauless Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Posiadam m-audio axiom oraz saffire 6 usb do którego chcę wpiać gitare bassowa oraz mikrofon i moje pytanie brzmi jak nagrywać gitarę i wokal i czy można bezpośrednio na sequencerze. wiadomo mi że nagrywać można na edisonie ale to chyba nie to samo.Pomózcie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: czy można interface podłączyć bezpośrednio do klawiatury ste 2013/03/01 16:03 #19631

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
M-Audio Axiom posiada własny interfejs usb i możesz klawiaturę podłączyć bezpośrednio do komputera, nie musisz łączyć kablem MIDI do Saffire 6. Gitarę i wokal nagrywasz normalnie w formie audio przez jakąś aplikację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: czy można interface podłączyć bezpośrednio do klawiatury ste 2013/03/01 16:36 #19632

  • pauless
  • pauless Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
czyli saffire również łączę z kompem , tylko czy nagrywanie basu będzie widoczne na sequencerze z widocznym zapisem nutowym -klocki-?Dzięki waszemu forum podłaczyłem gitarę i jest ona słyszalna i nagrałem ją w edisonie. Czy jest możliwość nagrywania jej na sequencer? .Mam przeczucie że nie mam odpowiednich sterowników by to wszystko hulało. Jakie bym potrzebował sterowniki . Dodatkowo wyskakuje mi komunikat ze brakuje mi 2 kanałów asio.Dzięki za odp

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: czy można interface podłączyć bezpośrednio do klawiatury ste 2013/03/01 17:29 #19635

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Podłączasz i nagrywasz, po prostu. Widzę, że za bardzo nie rozumiesz działania FL Studio, poczytaj trochę w instrukcji jak nagrywać, jest tam wszystko wyjaśnione. Step Sequencer służy tylko do wysyłania odpowiednich komunikatów do wirtualnych instrumentów, nie ma to nic wspólnego z materiałem audio. Nagrane pliki z Edisona wrzucasz na playlistę i z tego poziomu aranżujesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena