Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Yellow Tools - Independence Free oraz Alchemy Player VST skąd pobrać? 2013/10/20 08:21 #21422

  • bixioman
  • bixioman Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Yo :) Czy ktoś jest wstanie mi podać inne żródła niż oryginalne do pobrania Yellow Tools -Independence Free oraz Alchemy Player? Mam kiepskiego neta,i najlepszą opcją byłby serwer z możliwością wznawiania przerwanych połączeń.Rzeczy od Native i Sample Tank udało mi się pobrać przez menager pobierania plików.Czy ktoś jest wstanie mi jakoś pomóc czy nawet udostępnić to jakoś?Będę wdzięczny za pomoc :)
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Yellow Tools - Independence Free oraz Alchemy Player VST skąd pobrać? 2013/10/20 12:40 #21424

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Cześć,
zweryfikowałem zasoby sieci. Wygląda na to, że sama aplikacja Independence Free jest do pobrania z serwerów producenta.
Aby pobrać plik niezbędna jest rejestracja - co wiąże się z koniecznością wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz wprowadzenia seryjnego numeru
"INDE-FREE".

Taka operacja spowoduje utworzenie konta na stronie Yellow Tools, z poziomu którego możemy pobrać wtyczkę Independence Free
Alternatywą będą serwery chomikuj.pl. Wtyczka do pobrania z serwerów Chomika z tej lokalizacji .

Co do Alchemy Free, jak tylko znajdę alternatywę dam znać.
Za tę wiadomość podziękował(a): bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Yellow Tools - Independence Free oraz Alchemy Player VST skąd pobrać? 2013/10/20 15:10 #21426

  • bixioman
  • bixioman Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Dzięki Pietia.Ja też jeszcze śmigałem trochę w sieci i Independence Free udało mi się znaleźć na torentach.Fakt że jest to darmowa wersja,to jakoś dziwne uczucie mnie ogarnęło ściągając jako torent,bo odrazu jakieś młodzieńcze czasy się przypomniały gdzie piractwo dość częste było heh.Alchemy Player dodają chyba do każdej estrady i studio,tak że kupię z gazetką i będę miał odrazu pakiecik cm plugins.Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena