Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nexus 1.0 .i co dalej ? 2009/02/24 23:05 #3383

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Tak jak w temacie posiadam podstawową wersie Nexusa orginalną oczywiście ze moge sciagnac Patche expansiony ...Nie o tym mowa Chodzi mi o to czy da sie zrobic własne dzwieki Apregio i wogole własne brzmienie na tym formacie czy potrzebuje to odrebnego OSa...Moze Lucas cos rozkimini bo rece opadają.Pozdrawiam Dj (o)mega .


Na Sylencie mi wychodzi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus 1.0 .i co dalej ? 2009/02/25 04:57 #3389

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Własne patterny arpregia, bramki itp itd możesz tworzyć samemu. Możesz nawet wczytać dowolny preset, pozmieniać co chcesz i zapisać jako swój. Jednak tworzenia samego brzmienie w Nexusie nie ma i nigdy nie będzie. To jest rompler, a nie syntezator to po pierwsze. Po drugie dostęp do oprogramowania dzięki któremu można tworzyć brzmienia jest zarezerwowany tylko dla kilku osób (głównie Manuel Schleis) i nigdy nie zostanie zwiększony. Dzięki temu użytkownicy są uzależnieni od producentów czyli Re-fx oraz Manuela i mogą kupić rozszerzenia tylko od nich na ich stronie i po ich cenach. Taka jest polityka tych firm i to gwarantuje im największy zysk. Nie dzielą się z nikim. Więc zapomnij o robieniu własnych brzmień do Nexusa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena