Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak zrobić efekt??? - FL9 2010/01/14 15:05 #6912

  • gitt
  • gitt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich forumowiczów:) Jestem tu nowym użytkownikiem i jednocześnie początkującym DJ`:P Moja wiedza na temat programu FL9 jest na niskim etapie, dlatego przydały by mi się jakieś porady:) A oto moje pytanie:

Czy ktoś wie jak zrobić w FL9 taki efekt jak jest na początku tej piosenki ?(od 1s do 13s):

minokon.wrzuta.pl/audio/7jtLe6Op8hZ/boys_-_bede_myslal_o_tobie

Próbuję to rozszyfrować, ale za nic w świecie nie wiem jak zrobić taki efekt... Proszę o pomoc!
Temat został zablokowany.

O:Jak zrobić efekt??? - FL9 2010/01/14 17:30 #6926

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Zwykłe odcięcie filtra tutaj zautomatyzowane.
Co należy zrobić?
Wpiąć w kanał master miksera np wtyczkę Fruity Love Philter, wybraź preset o nazwie default
Po czym zautomatyzować gałkę cut [1] (czyli gałkę odpowiadającą za odcinanie częstotliwości) - do tego celu najlepiej jest wykorzystać klipa automatyki - który tworzymy klikając prawym przyciskiem myszy na gałkę/suwak, który poddać chcemy automatyzacji (w poniższym przykładzie wybierając Create automation clip [2])



O tym co to jest automatyzacja odsyłam do działu Fl Tutoriale, oraz do szukajki.
Polecam dodatkowo zapoznać się z "przyklejonym" tematem: "Szukam pomocy - spis tematów dla leniwych" w sekcji Fruity loops studio
Załączniki:
Ostatnia edycja: przez Pietia.
Temat został zablokowany.

O:Jak zrobić efekt??? - FL9 2010/01/14 21:23 #6930

  • gitt
  • gitt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuje za odpowiedź:)
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena