Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wtyczka nie działa 2010/09/05 19:50 #9435

  • Marcin1989pol
  • Marcin1989pol Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Serdecznie:)

Mam dwa pytania:

1. Szukałem na tym forum wtyczki o etnicznym brzmieniu. Jedną z nich, którą mi poleciliście była sika (Jeżeli trzeba podam całą nazwę wtyczki bo nie pamiętam:) ) wtyczka się zainstalowała i otworzyłem ją w fl studio. Niestety nie gra? wskazniki głośności pokazują, że gra niestety nic nie słychać w głośnikach. Czym to może być spowodowane?

2.Pracuje już parę lat na fl, więc nazbierałem już troszkę wtyczek. Gdy używam jakiejś lepszej wtyczki typu orchiestral i dodaje jeszcze inną wtyczkę to fl przy odtwarzaniu bitu zaczyna charczeć itp. Gdy zapisze bit i puszczę w odtwarzaczu wszystko brzmi czysto. Oczywiście niema mowy o używaniu przeze mnie trzech lepszych wtyczek jednocześnie bo wtedy już wogóle wszystko charczy. Jeden ze wskazników fl studio wskazuje wtedy czerwony pasek. Myślę, że może to być spowodowane słabym sprzętem jaki posiadam. Mój pc ma 1000mhz, 512 ram a karta dzwiękowa ma też już koło pięciu lat. Więc napiszcie czy to może być przyczyną?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wtyczka nie działa 2010/09/05 20:04 #9436

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
1. Prawdopodobnie trzeba załadować jakieś brzmienia w samej wtyczce.

2. Pracujesz już kilka lat z dzźwiękiem i z FL Studio a nie słyszałeś o pojęciu latencji ;]? To jest NA PEWNO niewyrabianie procesora, szczególnie na takich wtyczkach. Zwiększ latencję, ale dużo to nie pomoże ponieważ komputer jest naprawdę słaby. Musisz korzystać z mniej wymagających wtyczek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena