Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

RG-Muted CM w 185 wydaniu magazynu muzyczny Computer Music 2012/11/14 07:46 #18156

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Magazyn muzyczny Computer Music prezentuje, RG-Muted wydanie CM, wirtualny syntezator wtyczkowy Roba Papena, który znajdziemy na DVD ostatniego CM Computer Music #185 . Wersja online magazynu, (uwzględnia cyfrową zawartość krążka) dostępna jest w cenie £2.49 z poziomu sklepu: Zinio Online Shop.

RG-Muted CM jest okrojoną wersją gitarowego wydania instrumentu Roba Papena RG. Plugin działa jedynie w trybie Muted Guitar, a który został wprowadzony w RG v1.5.

Skoro piszemy już o CM, warto zainteresować się kolekcją City Nights, na którą składa się 1841 próbek royalty-free w postaci beatów, loopów, FX-ów.

Poniżej prezentacja sonicznych możliwości RG-Muted:

!

Źródło: Computer Music

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: RG-Muted CM w 185 wydaniu magazynu muzyczny Computer Music 2012/12/31 15:55 #18746

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
RG-Muted CM będzie w styczniowym numerze Estrady i Studio.
A tak w ogóle to porównałem ostatnie numery CM i EiS no i pełne wersje pluginów dodanych do CM są z miesięcznym opóźnieniem w EiS.
Jakiś czas temu czytałem że nawiązali współpracę z Computer Music, ale dopiero teraz zauważyłem jak bliska ona jest.
Nawet okładki zawierają te same grafiki.

Mi się tam podobają zmiany w EiS na przestrzeni ostatnich lat ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: RG-Muted CM w 185 wydaniu magazynu muzyczny Computer Music 2012/12/31 19:25 #18747

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Niestety wszystkie poradniki są przedrukami właśnie z CM z opóźnieniem, tak samo zawartość płyty. Jedyne autorskie teksty to recenzje sprzętu których w CM brakuje. Generalnie jeżeli ktoś jest bardziej nastawiony na porady związane z muzyką i produkcją to lepszym wyborem jest oryginalne CM, za tą samą cenę wydanie elektroniczne + od niedawna zawartość płyty co jest opłacalne. Jedyna przeszkoda to język angielski, ale jeżeli ktoś jest w stanie sobie poradzić to zamiast recenzji dostanie więcej poradników - w EiS są przedrukowane głównie tematy z okładki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena