Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie. 2008/12/19 22:57 #2381

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
*próbną :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/19 23:07 #2382

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Zawsze możesz iść do sklepu muzycznego i poprosić o wypróbowanie. Sam kiedyś tak robiłem. Problem w tym, że sprzedawcy rzadko się zgadzają na takie rzeczy :/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie. 2008/12/20 08:38 #2383

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
felixxx napisał:

kaziorkaski napisał:

To jakbym miał "rąbnąć" nową S klase i sobie pojeździć i stwierdzić czy pójdę do salonu sobie kupić!


hehe gorszego porównania dawno nie słyszałem.
Jak chcesz kupiś S'ke idziesz do salonu na jazdę próbno, nie musisz jej rąbać!!!!!!
a jak nie jesteś doświadczonym, znanym producentem który ma $ i może sobie pozwolić na zakupy "prawie że w ciemno" to troche lipa jest jak wydałeś roczne kieszonkowe na coś co okazało się nie takie zajebiste jak sie wydawało. Co?? Złożysz reklamacje do rodziców??
Dlatego piractwo pitractwem ale...co innego jakby mozna było gdzieś np. w wawie isć do sklepu i posiedzieć przed tym ze 2h.

Elo


****************************************************************
felixxx, "pojechałeś po bandzie" - co ty myślisz stary , że ja mam 18 lat?! Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem!!!!!!
Jak pisałem, oprogramowanie sprawdzone(jazda próbna zrobiona), z gwarancją zadowolenia!

Porównanie zaś(o mercedesie), z celowym przesadzeniem, miało unaocznić, że nie ma uzasadnienia dla piractwa!!!!!!! NIE MA!!! KONIEC!
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/20 11:05 #2385

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
Lucas Klauze napisał:

Zawsze możesz iść do sklepu muzycznego i poprosić o wypróbowanie. Sam kiedyś tak robiłem. Problem w tym, że sprzedawcy rzadko się zgadzają na takie rzeczy :/


No właśnie, chodzić i się prosić!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie. 2008/12/20 11:06 #2386

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
kaziorkaski napisał:

felixxx napisał:

kaziorkaski napisał:

To jakbym miał "rąbnąć" nową S klase i sobie pojeździć i stwierdzić czy pójdę do salonu sobie kupić!


hehe gorszego porównania dawno nie słyszałem.
Jak chcesz kupiś S'ke idziesz do salonu na jazdę próbno, nie musisz jej rąbać!!!!!!
a jak nie jesteś doświadczonym, znanym producentem który ma $ i może sobie pozwolić na zakupy "prawie że w ciemno" to troche lipa jest jak wydałeś roczne kieszonkowe na coś co okazało się nie takie zajebiste jak sie wydawało. Co?? Złożysz reklamacje do rodziców??
Dlatego piractwo pitractwem ale...co innego jakby mozna było gdzieś np. w wawie isć do sklepu i posiedzieć przed tym ze 2h.

Elo


****************************************************************
felixxx, "pojechałeś po bandzie" - co ty myślisz stary , że ja mam 18 lat?! Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem!!!!!!
Jak pisałem, oprogramowanie sprawdzone(jazda próbna zrobiona), z gwarancją zadowolenia!

Porównanie zaś(o mercedesie), z celowym przesadzeniem, miało unaocznić, że nie ma uzasadnienia dla piractwa!!!!!!! NIE MA!!! KONIEC!


A co tu ma do rzeczy twój wiek??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie. 2008/12/20 12:50 #2387

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
felixxx napisał:
Złożysz reklamacje do rodziców??


****************************************************************
felixxxie, odnoszę się do Twojej wypowiedzi! Staraj się uważnie czytać własne i cudze słowa.
Nie o tym jednak jest ten temat. Kończmy więc już te osobiste wycieczki. ;)

Gwarantem świetnie dopracowanych brzmień jest również programista i "wódz" w działaniach nad Omni, Eric Persing, który pracując nad niejednym przecież projektem, doświadczenie ma. Wcześniej działał dla Rolanda, a to już naprawdę coś!

Pozdrawiam, i "do usłyszenia" ;-)))
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/21 00:20 #2392

  • Solid State
  • Solid State Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 1
A nie słyszeliście o wersjach demo? Większość producentów zamieszcza okrojone wersje swoich produktów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Omnisphere Spectrasonics - ktoś już nabył(?), opinie... 2008/12/21 10:11 #2396

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
DJHbr napisał:

A nie słyszeliście o wersjach demo? Większość producentów zamieszcza okrojone wersje swoich produktów.


Wątpię, aby Spectrasonics zdecydowało się na taki krok. Po pierwsze żaden z wcześniejszych produktów nie był dostępny w wersji demonstracyjnej, po drugie, demo musiałoby ważyć co najmniej kilka Gb jak nie więcej (w końcu wersja komercyjna to 50-cio Gb program).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena